משלחת ועדת החוץ והביטחון המריאה לארצות הברית

במהלך הביקור צפויים חברי המשלחת להיפגש עם חברי ועדות החוץ, המודיעין, הכוחות המזוינים וההקצבות בשני בתי הקונגרס, לראשונה, במהלך הביקור, יבקרו חברי ועדת החוץ והביטחון בפנטגון ובמטה ה-CIA

משלחת של ועדת החוץ והביטחון, בראשותו של יו"ר הוועדה, ח"כ אבי דיכטר (הליכוד), בהשתתפות חה"כ עפר שלח (יש עתיד), ענת ברקו (הליכוד), איל בן ראובן (המחנה הציוני), יואב קיש (הליכוד) ואלעזר שטרן (יש עתיד), המריאה לפנות בוקר (א') לביקור מדיני בן חמישה ימים בארצות הברית.

למשלחת מתלווים מנהל ועדת החוץ והביטחון, מר שמואל לטקו, והיועצת המשפטית לוועדה, עו"ד מירי פרנקל-שור.

במהלך הביקור צפויים חברי המשלחת להיפגש עם חברי ועדות החוץ, המודיעין, הכוחות המזוינים וההקצבות בשני בתי הקונגרס.

כמו כן ייפגשו עם חברי ועדת המשנה לביטחון בסייבר של בית הנבחרים, וכן ישתתפו  באירוע המיוחד המשותף לכנסת ולבתי הקונגרס לרגל 50 שנה לאיחוד ירושלים, אשר יתקיים במקביל בירושלים ובוושינגטון.

חברי המשלחת אף ישתתפו במצעד התמיכה השנתי בישראל אשר יתקיים היום בניו יורק.

חברי המשלחת ייפגשו במהלך הביקור גם עם ג'ייסון גרינבלט (Jason Greenblatt), שליחו המיוחד של הנשיא טראמפ, סטיוארט ג'ונס (Stuart E. Jones), סגן מזכיר המדינה לענייני המזרח התיכון, ודרק הרווי (Derek Harvey), מנהל בכיר לנושא המזרח התיכון במועצה לביטחון לאומי של ארה"ב.

לראשונה, במהלך הביקור, יבקרו חברי ועדת החוץ והביטחון בפנטגון ובמטה ה-CIA. עוד יבקרו חברי הוועדה במפעל לוקהיד-מרטין בטקסס לבחון את קו הייצור של מטוסי ה-F35,  וייפגשו עם שגריר ישראל באו"ם, דני דנון, שגריר ישראל בארה"ב, רון דרמר, הקונסול הכללי בניו יורק, דני דיין, נספח צה"ל בארה"ב, אלוף מיקי אדלשטיין, ראשי משלחת הרכש של משרד הביטחון בניו יורק, ראשי ועידת הנשיאים וראשי AIPAC.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.