משמרת הקודש במחאה נגד עסקני "דגל" • בקליינע

השבוע בבקליינע קוקר • דגל מחבקת את גוטרמן • מוט'קה בלוי משגיח על העסקנים • בויז'ניץ כוססים ציפורנים • הרלש"ים על הקלנועית • מסיבת הפתעה לראש עיריית גור

בקליינע, נתקף בהלה וחרדה בראשית השבוע עם הציוצים הראשונים של הכתבים החרדים שהבטיחו לנו אש ותמרות עשן מגבול הצפון, ככל שחלפו השעות הערפל התבהר ועבדכם הנאמן יכול היה להרשות לעצמו לפתוח את הממ"ד ולצאת לשמחות ואירועים.

פתחנו את השבוע בבר מצווה של נאמן ביתו של הגראי"ל שטיינמן, ר' קובי רוזנשטיין שנערך באולמי גן ההדסים בפאתי מודיעין עילית בסמוך לגדר ההפרדה, אך כשנכנסו לאולם עמדו שורה של עסקנים חרדים וניסו להגדיל את מאגר הקולות של יהדות התורה בעזרת הנשים, יו"ר משמרת הקודש והחינוך מוטק'ה בלוי עמד על המשמר והתריע בפני הפלרטטנים מפני פריצת הגדרות, מוטקה עוד שקל להעתיק את גדר ההפרדה לתוככי הגן.

בא גוטרמן

לאולם נכנס ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן, גוטרמן חיכה שבכירי הדגל יצאו מהאולם והוא יוכל לחגוג ולרקוד כאוות נפשו, גפני ואנשיו אכן עזבו את האולם, אך יעקב אשר ועסקנים נוספים התעכבו לשיחה עם כמה עסקנים מדרגים זוטרים, ואז הגיע הרגע המכונן, שתועד במצלמת בקליינע, גוטרמן ואשר לחצו ידיים בחום והאחרון אף ביקש כמה ג'ובים לחברים.

בא אשר

בא מקלב

גפני בתוך האולם - גוטרמן מחכה בחוץ
גפני בתוך האולם – גוטרמן מחכה בחוץ

ומשמחה לשמחה: יו"ר ארגון עזר מציון איש החסד ר' חנניה צ'ולק התארס לפניחודש וכבר נישא באירוע מצוצמם שנערך בקיבוץ חפץ חיים, למקום הגיע מרן שר הגר"ח קנייבסקי שהגיע במיוחד לברך את חנניה בברכת מזל טוב. האירוע עצמו היה סגור לעיתונאים ומצלמות הוחרמו, אך תמונה שהודלפה הגיע לידי בקליינע.

בא צולק

ובאותה כתובת אך ביום עם קרני שמש, אלי ארנד, הראל"ש של מנחם שפירא וישראל דרנגר עוזרו של ראש עיריית גור, ברגע של הפוגה בקיבוץ חפץ חיים.

בא חפץ

בקליינע השתתף אמש בחתונת חבר שהפך עד למהרה לכנס בוגרים, אחד הבוגרים הוא ירח טוקר, דוברו של גפני שסיפר בפני החברים על הזכרונות שלו מחברון גאולה, החברים המרוגשים הזכירו לירח נשכחות, החיבוק החם שקיבל מראש הישיבה הגרש"י בורנשטיין שליט"א הוכיח יותר מכל על הימים הטובים שלו בישיבה.

בא ירח

יהודה ארנד, הפתיע את הראל"ש יוסי דייטש לרגל הולדת נכדתו, בצר לו קלרמן נאלץ להחליף את דייטש.

בא קלרמן

חילופי גברי ברשת הגנים: איצה רייך מרכסים וישראל גולומב מקבלים את ברכת הגראי"ל לרגל קבלת הג'וב. רייך יצטרך לוותר על חלום הכנסת, אולי לקדנצייה הבאה.

בא רייך

עוד מבית הגראי"ל: נאמנו של הגרב"מ אזרחי יעקב גרוסברד, הגיע יחד עם הגרב"מ אזרחי לבית בחזון איש 5 להתברך אצל מרן רה"י.

בא גרוס

מעשה ישי? לאחר אין ספור שמועות על עריקה אפשרית מש"ס להעם איתנו, חבר הכנסת ניסים זאב הגיע למרן החדש של ש"ס להתברך ולהתייעץ. הפתעות בדרך?

בא ניסים

"הנסיך" של רשב"ם: יענקי קנייבסקי  התכבד בברכת" אשר יצר" בש"ב לבנו של ראובן קורלנסקי.

בא נסיך

בויז'ניץ כוססים ציפורנים, השמועות עשו להם כנפיים דרך  הווטסאפ, האם מוזס יפנה את מקומו לעסקן הצעיר יעקב טסלר מאשדוד? שעות יגידו.

וכמה מאות מטרים מקריית ויז'ניץ,  סגן ראש העיר מנחם שפירא, ראובן קורלנסקי ואברהם רובינשטיין הרימו "לחיים"בעירייה לרגל הבר מצווה לבן  של ראש עיריית גור שהופתע מהמחווה של הליטאים.

בא רובי

בא זייברט

פוליטיקה: הצמד חמד: גפני – ליצמן נפגשו בצהרים לדיון שבו דנו על הערכות משותפת לקראת הבחירות. האם ליצמן ינסה לחשק את "בני תורה" בתוך הסיעה?…

ליצמן גפני

ובש"ס לא שקט: אריה דרעי חורש את הדרום והגיע לביקור בקבר הבבא סאלי, בחמישי: דרעי הגיע לאשדוד וניסה לשלהב את ההמונים שגדשו את אולמי האצולה, אך מי שבאמת הצליח לעורר את "השקופים" היה בני אלבז עם הלהיט: "רב עובדיה חי וקיים". בצד עמדו אבישי בן חיים ויעקב בצלאל ותיעדו את ההמון המשולהב.

בא אבישי

עוד בגזרת ש"ס: המועמד המרכזי מטעם דרעי (על פי יוסי אליטוב) אבי מימרן  סגר שולחן יחד עם יוסף שוינגר.  ואם  כבר במועמדים  עסקנין, תרשמו: הפעיל החברתי איציק אלרוב, עשוי לנחות בשבוע הבא אצל "השקופים".

מימרן בא

העיתונאי ידידיה מאיר קיבל בימים האחרונים הצעה להצטרף למפלגתו של אלי ישי, ידידיה  לא התפתה להצעה ה"לא מפתה".

בני מחלב משובו בנים פועל למען רשימת "העם איתנו", בליל שישי הוזמן ישי למתנ"ס ברמת אשכול שם הוא שיחק בסנוקר והצליח להשחיל כמה כדורים למטרה. מחלב פועל להביא לתמיכת הרב ברלנד בישי.

ישי בא 1

ועוד מישי, השבוע הוא יצא לסדרת צילומים לתכנית המתנחל של חנוך דאום בערוץ 10, עשרות פעילי ישי גויסו  בצו 8 עשו שמח בהר נוף ובמחנה יודה.

בא חנוך

הצמד בן ארי ומרזל הגיעו לקושש קולות בחב"ד, לאחר שאלי ישי אמר "לא" בן ארי ומרזל ינסו לגייס עוד אלפי קולות לפח האשפה.

בא בן ארי

ואם בכפר חב"ד עסקנין, היום תערך החתונה של חיים סרצ'וק. סרצ'וק הוא ממייסדי המטה החרד"קי בליכוד – מה שמבטיח לו התפקדות המונית הערב של אלפי פעילי ליכוד  – חרדים שמצביעים ג'. במחשבה שנייה: אולי גפני ודגל יבואו עוד פעם לכפר חב"ד לעצבן את הפלג הירושלמי?

העיתונאי שמעון ליברטי חגג השבוע את שמחת האירוסין, שיהיה במזל.

היום יום הולדת: ליועץ הפרסום דוד רוזנטל שחוגג 30 חורפים, החברים הפתיעו אותו בעוגת יום הולדת. בחמישי הוא  הוזמן לבית ברחוב בלפור, רוזנטל כובד לשבת בשורה הראשונה מול ראש הממשלה וגלידת הפיסטוק. " הוא איש מצחיק", אומר לנו רוזנטל.

בא רוזנטל

וגם אביגדור רבינוביץ חוגג 24, בנתיים בלועזי, חכו לעברי, יהיו הפתעות, בנתיים מענדי מכפר חב"ד בא לברך את נציג החרדים העובדים.

מענדי בא

פינת המוזיקה החסידית

אחיו של יעקב שוואקי, יוסף חיים שוואקי נצפה השבוע במפגש השח' כשהוא בולס בורקס. בתאבון.

בא שוואקי

 רולי דיקמן חזר  השבוע מחתונה כשהוא "רעב", בצר לו נכנס זמר החתונות למסעדת סושי בתל אביב, "גם ב2 בלילה יש מישו שהסכים להכין לי", הוא כתב.
רולי בא

אמש (רביעי) נחת בארץ הקודש הזמר אבי מילר לאחר שבוע עמוס בשמחות. מילר המריא בתחילת שבוע שעבר לרגל חגיגות חתונת משפחת הנגיד וולפסון. מילר הופיע בחתונה יחד עם הזמרים שלומי דסקל ושמחה ליינר. ובשבת חתן עבר לפני התיבה.

בא מילר

מוצאי השבת האחרונה התארח כוכב הזמר החסידי הזמר נמואל בתכנית "מוצ"ש חי" עם מנחם טוקר ברדיו "קול חי".

נמואל העניק למאזינים ולצופים הופעה מלאה ומיוחדת שכללה את להיטו "אשרינו" ומיטב הלהיטים, וכן ביצועים ייחודיים לשירים של נס ליחם בליווי דני אבידני ותזמורתו.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=LRfBSxgoW3o]

במוצ"ש האחרון הגיע כוכב הזמר המזרחי אליקם בוטה בליווי איש יחסי-הציבור תומר כהן אל האולפנים החדשים והמרהיבים של רדיו "אמצע הדרך". הסיבה: ספיישל מיוחד של התכנית "יהדות ב-90" בהגשת יורם-יצחק ואזאנא עם אלבום הבכורה "קול פעמונים". ששמע מבוטה על ההופעות והאירועים והפידבקים מהקהל הלא דתי שמתרגש ומתחזק משירים.

בא תומר

ולסיום: גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד הצטלם לסלפי עם כוכב הזמר ליפא שמעלצר.

בא ליפא

שבת שלום!  ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.