משפחה חרדית נפגעה בתאונת ג'יפים בצפון

אחד מבני המשפחה נפגע באורח בינוני עד קשה ושבעה נפגעים קל עד בינוני עקב התהפכות ג'יפ בגוש חלב

משפחה חרדית מעורבת בתאונת דרכים במהלך טיול ג'יפים בצפון.  אחד מבני המשפחה נפגע באורח בינוני עד קשה ושבעה נפגעים קל עד בינוני עקב התהפכות ג'יפ בגוש חלב.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף גליל מעניקים טיפול רפואי ראשוני לנפגעים בזירת התאונה. נסיבות התאונה בבדיקה.

דוברות איחוד הצלה: בהמשך לתאונה הקשה בגוש חלב – יוסי רפאלי חובש רפואת חירום של איחוד הצלה מירושלים שהיה בסמיכות למקום סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בג'יפ שהתהפך. בסיוע מתנדבים נוספים של איחוד הצלה סניף גליל הענקנו טיפול רפואי ראשוני בזירת התאונה לפצועה באורח בינוני עד קשה ולשבעה נפגעים באורח קל עד בינוני. מדובר במשפחה שהיו בטיול ג'יפים לרגל חופשת בין הזמנים".

ממשטרת ישראל נמסר כי בהמשך לדיווח על התהפכות ג'יפ בשטח בסמוך לכפר גוש חלב.
מבירור ראשוני בשטח עולה כי מדובר בקבוצת מטיילים מאזור ירושלים שערכו טיול ג'יפים ובמהלך הנסיעה בשטח נהג הג'יפ איבד את השליטה מסיבה שטרם ברורה וכתוצאה מכך הג'יפ התהפך.

שוטרי משטרת ישראל ביחד עם מתנדבי איחוד הצלה איתרו את הרכב בשטח ובסמוך לו 7 פצועים(3 בינוני,4 קל ע"פ גורמי רפואה). 2 פצועים פונו במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם בחיפה ושאר הפצועים פונו לבי"ח זיו בצפת.

מתנדבי איחוד הצלה, מד"א ,מתנדבי יחידת חילוץ גליל כרמל ושוטרי משטרת ישראל פעלו במקום להעניק טיפול רפואי וחילוץ מהיר של כלל הפצועים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם מישהו לא יתעורר כאן, ולא יקח על עצמו את האחריות הציבורית הדרושה, על מנת לשפר החינוך של צניעות בנות ישראל, בפרט בגיל צעיר, ע”פ דעת תורתינו הקדושה, זה יכול ליגמר חלילה בעוד שורה של אסונות מיותרים שצפויים לנו ח”ו. ברגע שאשה סוטות מדרכי הצניעות, ולא מקדשות את גופן לבעליהן "בלבד", מרחיקות הן את הגאולה, ומרבות פריצות וניאוף בעם ישראל.

  מה זאת עשה לנו אלוקים????? הרי אסון רודף אסון, טרגדיה מיותרת שזועק זעקה אילמת. אם זו תרבות הדחיפות, אם זה אסון הטביעות ואם זו שפיכות דמים המיותרת והמרושעת ברשתות החברתיות.

  אם מישהו לא יתעורר כאן, ולא יקח על עצמו את האחריות הציבורית הדרושה, על מנת לשפר החינוך של צניעות בנות ישראל, בפרט בגיל צעיר, ע”פ דעת תורתינו הקדושה, זה יכול ליגמר חלילה בעוד שורה של אסונות מיותרים שצפויים לנו ח”ו. ברגע שאשה סוטות מדרכי הצניעות, ולא מקדשות את גופן לבעליהן "בלבד", מרחיקות הן את הגאולה, ומרבות פריצות וניאוף בעם ישראל. וברגע שאשה כשרה מתנהגות הן כיאה לבת מלך, ושומרות את יופיין רק לבעליהן. מרבות הן קדושה בעם ישראל, משרות ברכה בתוך ביתם, ומקרבות את הגאולה.

  ולא כאן המקום לפרט את כל הנקודות שטעונות שיפור משמעותי אצלינו בצניעות. אבל האדישות שפושה בציבור, לצד אנחות של “אוי ויי”, והנה, ממשיכים הלאה, כאילו לא קרה כלום, ואז גם לא משפרים הצניעות ח"ו, זה אסון גדול שצריך תיקון גדול. היופי שלך, זה הצניעות שבך! כל אשה שהולכת בצניעות, היא כמו יהלום בתוך ערימה של חול! וכו'.

  אם אישה תחשוב פעם או תגיד “בעלי רצה שאלך שלא בצניעות”, בעולם הבא יאמרו לה: “האם באמת הלכת בשביל בעלך, בבית, או בשביל שאחרים שיביטו בך, ואם זה בשביל בעלך, לא יכולת לקנות שמלה או בגד צנוע ויפה שימצא חן בעיניו ללבות בבית?”. כי שם זה עולם האמת ושם אומרים רק את האמת! והעונש הוא כל כך גדול, שאי אפשר לתארו בכתב. ומה שלא עשו באושויץ, הנעצים והציונים עשתה הפאה נכרית, בליטאים של הבני תיייייירה.

  גדול מחטיא מהרג “ברוך שלא עשני אשה”!!! פאה נכרית מעגיל. כל אשה שלובשת פאה נכרית מקבלת גיהנום!!! ממש מ ז ע ז ע! הצרות בעם ישראל משום הפאה נכרית. ומהפאה נכרית מתחיל כל הצרות… הדג מסריח מהראש.

  לא לחשוב אפילו לרגע שלאשכנזיות מותר פאה נכרית, כי כל הפוסקים האשכנזים היודעים לפסוק הלכה בדרך נכונה כבר אסרו (ולא כמו הפסק של המיקל בכל דבר שבקדושה כמו פאלק מאנגליה, בספר שלו המחריב הצניעות בעם ישראל הנקרא “עוז והדר לבושה” שהוא גם קיים בזה "ותשחק ליום אחרון" שהמציא הלכות מהאצבע, והוציא את הספר המחריב הצניעות בפרט בחו"ל, הוא עשה צחוק מהצניעות הנכונה, בכל העולם החרדי, הוא המציא הלכות מהאצבע, ולא מן התורה, ולא מהשולחן ערוך ופוסקים, אבל אנחנו חייבים עכשיו בחודש מנחם אב לתחזק בצניעות ע”פ פסקי השולחן ערוך!!! כמ”ש גם כל הרבנים אסרו את הפאות של היום! ולמה שלא יחושו להחמיר בדבר כזה חמור. ואף בפאה וכובע ראוי להחמיר. אני חושבת שהגיע הזמן, שבעזרת השם לא יהיו עוד מקרים לא טובים,

  בוקר טוב עולם, זה הזמן להתעורר, המשיח בפתח.

  בוקר טוב עולם, זה הזמן להתעורר, המשיח בפתח. |
  הגב