'משפחה' מחרים את פרוש? בקליינע לוהט!

השבוע במדור הפפראצי של אתר אקטואליק: הבר מצווה של המיליארדר, מה באמת קורה במטות? הקמפיין של מלך זילברשלג, החתונה של חילי , ועוד

אוי, איזה שבוע דרמטי ואמוציונלי עבר עלינו, וכפי שכבר בקליינע הבטיח, האקשן האמיתי עוד לפנינו. בקליינע שהיה צריך לתמרן בין הפעילות הפוליטית לבין המקלדת – החליט בעצת רבותיו לפרוש מהפוליטיקה ולהמשיך לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע.

דקות לאחר שבקליינע הגיש את התפטרותו מרשימת התושבים של מודיעין עילית, יוני ברנפלד, האיש שקיבל את המכתב הדרמטי, הלך להתפלל מנחה – עם חצי חיוך.

 

בעוד 'בקהילה' פרסמו באותיות עיניים מאירות על 'עשרות רבני ספרדים תומכים בישראל פרוש', בעיתון משפחה סירבו לפרסמה. מעניין למה?….

אחרי שכל השמפניות ייפתחו ואחרוני האברכים יתווכחו /יתעצבנו, וילכו איש איש לאחוזתו, שימען בריטקופף, כך עושה רושם עשוי להיות היועץ החרדי בלשכתו של ליאון – אם וכאשר ייבחר לראשות העיר, אגב, באם אלקין ייבחר, קרויזר – איזק עשויים להמשיך באותה עבודה.

וכאן המקום להזכיר לגולשי המדור, כי עלילותיה של גברת פינדרוס ואהבתה וחיבתה לעיר הקודש – פורסמו כאן לראשונה בבקליינע. אז מתברר כי גם השבת רעיית המועמד שתלוי בין שמיים לבג"ץ, שהתה עם ילדיה בבית בעיר העתיקה בירושלים, פינדרוס עצמו שהה לבדו באלעד יחד עם ראשי התנועה.

זמן קצר לאחר היוודע פסילתו של מועמד גדולי ישראל, אווירת נכאים השתלטה על מטה דגל התורה בבני ברק. מקלב,שקיבל טלפון מאחד מבכירי דגל, תפס את פניו כלא מאמין.

שעות לאחר מעצרו המתוקשר התיישב יצחק פינדרוס, לשיחה עם עציר המערכה – מושי רבר.

 

ויתפלל משה: שעות לפני הכרעת בג"ץ, משה אבוטבול קורא בדביקות מזמורי תהילים. התפילות התקבלו, וכעת יצטרך מוישה לצלוח את עליזה – שנתמכת על ידי הפלג הירושלמי.

ומוטקה בלוי שהפך לכוכב רשת עם הגינג'ל המקפיץ של דגל (עם היד על הלב, הגינג'ל הכי מוצלח),נצפה משוחח עם ישראל כהן על עתיד המערכה הצפויה לנו באלעד.

 

בליל שישי האחרון הגיע משה ליאון למטה דגל התורה בגבעת שאול, שם רקד ופיזז עם ראשי התנועה. הדובר ירח טוקר, הקפיץ את הישיבע -בוחרים והרים את הערב כמו שרק הוא יודע.

בתום האירוע נרשמה "חיבה יתרה" בין העיתונאים. והנה לפניכם מקבץ של תמונות.

כל בכירי מערכת הבריאות השתתפו השבוע בכנס הבריאות השנתי שערך בית החולים הדסה במלון רמדה בירושלים. הדובדבן של האירוע היה פנאל בין כל מתמודדי המירוץ לראשות עיריית ירושלים, ששודר בקול חי. ולמי שלא קרא (אין סיכוי) רדיו קול ברמה ניסה לארגן פאנל דומה, אך שברגע האחרון קיבל משה ליאון טלפון מהבוס והודיע על ביטול ההשתתפות שלו. כך או אחרת , בקליינע, שהוזמן לאירוע, ישב ביציע העיתונאים וחיכה לרגע שבו ליאון יסביר לקהל על ההברזה המפוארת לקול ברמה, בדיוק שאלקין החל לדבר על הנושא ליאון תפס כנפיים ונמלט ליציאה האחורית –  שם ארב לו בקליינע כשהוא חמוש במצלמה, ליאון בתגובה טרק את הדלת על בקליינע שנותר המום מהתנהגותו הברוטלית של המועמד.

והנה כמה תמונות שתיעדנו: בבצ'יק עם איזיק, איזק עם בבצ'יק, בבצ'יק עם אטיאס, וחוזר חלילה.

והנה אבי מימרן, מנחה הפאנל מטעם רדיו קול חי

 

כשושנה בין החוחים: אשת המועמד לראשות עיריית ירושלים, שושנה דייטש, בשיחה עם אבי רבינא,  מכיכר.

ואם כבר כיכר, אז ברכות לאריאל לאלחרר שהצטרף למחלקת השיווק של האתר.

חברי הכנסת של יהדות התורה יעקב אשר ואייכלר בניחום אבלים אצל משפחת ויינרוט

במוצאי השבת האחרונה המיליארדר הדתי אהרון פרנקל ממונקו ערך הפקת בר מצווה מטורפת שלא נראתה כמותה בישראל. המיליארדר שכר 200 חדרים במלונות קינג דיויד וגם בוולדורף אסטוריה, בתקציב ענק, והטיס למקום את בני הקהילה היהודית במונקו, ולא רק, גם ידידים גויים ממונקו הגיעו לשמחה. השתתפו: הגרי״מ לאו, הגר״ב לזר, הגרי״ד גרוסמן, שלדון אדלסון מיכו מירלשוילי, אלכסנדר משקביץ, אורי לופליאנסקי,שלומי פלס, ורפי מנת. בין שאר האמנים שהופיעו: אברהם פריד, אברמי רוט, ישי לפידות, יונתןרזאל ובני פרידמן שיופיע במוצש.

לבקליינע נודע כי התקציב הכולל של אירועי סופש נערם ל-22 מיליון ש"ח. יצוין כי קינג דיויד עברה בימים האחרונים הכשרה מיוחדת לגלאט כדי להתאים את המקום לחלק מהאורחים החרדים. לפני כשנתיים הטיס פרנקל למונקו את פריד ושוואקי ועוד אמנים על כל אנשי ההפקה שלהם. השבת הוא הטיס לכאן את כל הקהילה היהודית שגרה לידו –  פלוס 150 גויים מידידיו. כל המשתתפים, אנשי ההפקה והזמר חתומים על סודיות.

 

כל המי ומי השתתפו בחתונה של חילי סורוצקין וקורין גדעון, אשת התקשורת, ומנחת האח הגדול לשעבר. בחתונה השתתפו בין היתר אישי תקשורת חרדים, בהם מנחם טוקר, הרב מרדכי חסידים,  עוד השתתפו: הנסיכים- יאיר נתניהו, ויענקי דרעי "שנדחף" לסלפי.

הרב ישראל מאיר לאו, סידר חופה וקידושין לזוג הטרי. בקליינע שלמד באותה ישיבה עם חילי מאחל ברכת מזל טוב לזוג הטרי.

 

ואותו מנחם טוקר (מלמעלה) אירח בשישי את מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי בביתו המפואר בהר שמואל בירושלים.

והנה תיעוד –

כוכב הרשת, החייל והטאלנט של תאגיד השידור הציבורי מוסיף עוד טייטל חדש לרשימה. מלך זילברשלג ידגמן לקמפיין החדש של רשת 'הודיס' לצד הדוגמנית בר רפאלי וכוכבים נוספים)לקמפיין גויסו גם טהוניה רובל, סתיו סטרשקו ושמס מרעי  זיבלרשלג נשאל בעניין הדוגמנות  והשיב – סופסוף מישהו מקשיב לסבתא שאמרה עליי 'שיין יידיש קינד' (ילד יפה בתרגום חופשי)."

מי האמין. פריד נוסע במחלקת תיירים

 

במעמד מרומם נחנך השבוע ביתו החדש של כוכב המוסיקה החסידית ליפא שמעלצר, אי שם בתפוח הגדול.
ליפא, לא "הותיר" אחריו עקבות, אך בדף האינסטגרם שלו הודה למגיד הרב מוטה פרנק ורב חב"ד המקומי הרב יוסי לוינביין, וכן הרוסי "סלאח", שהסתבך עם הקג"ב בכדי להביא לו מזוזות.

בסוף השבוע האחרון הגיע הזמר והפייטן משה לוק לאחד מגני האירועים היוקרתיים במרכז הארץ כדי להכניס את הזוג הנרגש אל מתחת לחופה. מפה לשם, פגש בחבר יקר שקפץ לביקור מולדת של מספר ימים – הזמר גד אלבז

מזל טוב ליוסי לחייאני להולדת הבת, ויקרא שמה בישראל – טוהר . שם מקורי.

מזל טוב לאסף משיח, לרגל חתונתו שתיערך בכ"ז חשוון, אי שם באשדוד.

בחמישי האחרון הגיע עופר ברקוביץ המועמד לראשות העיר,  וכל צוות המטה לצולנט'יה . עוד השתתפו: ישראל גליס, דובלה הלר, דב אייכלר, הזמר אלירן אלבז ועוד.. הצ'ולנטייה  ממוקמת באיזור התעשייה של מקור ברוך במרכז ירושלים והמיוחד בה שהיא משלבת את הצ'ולנט (האשכנזי) עם החמין (המרוקאי) ועוד כמה פינוקים קטנים ומפתיעים.

הכתב הצבאי של קול ברמה מנדי ריזל, משדר מנקודת שטחי הכינוס באוגדת עזה.

אפרופו ריזל,

"שוקל להחליף שם פרטי, זה קורה לי פעם ביום בערך". כך כתב גרוזמן, באחת הקבוצות

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זוכרים שאיזה אתר חרדי נשפט כי סיננו תגובות של אנשים ששילמו להם?? יש לי הרגשה שגם היום זה מה שקורה בכמה אתרים .

  יש לי הרגשה שגם היום זה מה שקורה בכמה אתרים חרדיים. למי אפשר להגיש תלונה?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מקווה שכל החסידים שמנויים/קונים עיתון משפחה יזנחו את העיתון שרובו השבת היה לדגל. גם

  אתר בחדרי חרדים פשוט דגל ושס , וחרדים 10 שס. אז כדאי לזכור להם את זה גם בעונת המלפפונים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב