משפחות הנרצחים מתאחדות לעצרת תפילה

משפחות הנרצחים בגל הפיגועים האחרון מתאחדות לתפילה וקוראות לציבור הרחב להתאסף ברחבת הכותל בערב תענית אסתר לעצרת תפילה שתעצור את גל הפיגועים. {כנוס את-כל-היהודים}

משפחות הנרצחים בגל הפיגועים האחרון מתאחדות לתפילה וקוראות לציבור הרחב להתאסף ברחבת הכותל בערב תענית אסתר לעצרת תפילה שתעצור את גל הפיגועים.

"נבקש מבורא עולם שייתן חכמה בינה ודעת לממשלת ישראל שתפעל באומץ ובגבורה בלי מורא ופחד שתעצור את מסעות הרצח הללו".

משפחות הנרצחים מתגייסות לתפילה משותפת. בערב תענית אסתר יערכו המשפחות השכולות של גל הפיגועים יחד עם הרבנים הראשיים לישראל תפילה משותפת בכותל המערבי בתפילה להפסקת גל הטרור.

IMG-20160315-WA0094
התפילה תתקיים בשעה 16.30 וצפויים להשתתף בה גם זקן רבני הציונות הדתית הרב חיים דרוקמן, ראש ישיבת חוט של חסד הרב שלום הרוש, רבה של צפת הרב שמואל אליהו, המקובל הרב ישועה בן שושן ועוד רבים אחרים.

החלטת המשפחות להתכנס לתפילה נולדה בעקבות סיפור המגילה והמצב הקשה הפוקד את מדינת ישראל כיום.

במכתב הקריאה שהפיצו המשפחות נכתב כי "אנו, ששיכלנו את היקרים לנו בחודשים האחרונים, נעמוד בתפילה לפני בורא עולם בכותל המערבי בערב תענית אסתר. נבקש מבורא עולם לעצור את מסעות הרצח הללו ברחובות ישראל. נזעק נתפלל ונאמר לבורא עולם: די! מספיק סבלנו שנאה. מספיק סבלנו כאב. מספיק סבלנו שפיכות דמים. אנחנו רוצים למלא את תפקידנו מתוך אורה ושמחה וששון ויקר".

בני המשפחות אף מתייחסים לנס מגילת אסתר וכותבים "נאחז בדרכה של אסתר המלכה שביקשה לכנוס את כל היהודים לתפילה, וזכתה ללבוש אומץ ומלכות והצילה את עם ישראל".

לסיום מבקשים בני המשפחות מכל מי שיכול להגיע לתפילה לעשות זאת
"אנו מבקשים מכל מי שכואב להצטרף אלינו. שתהיה תפילת רבים. תפילה מכל הלב. כאיש אחד בלב אחד. תפילה של דמעות שפותחות שערי שמים. ואין הקב"ה מואס בתפילתם של רבים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.