משפחות נפגעי 'לב טהור': "תחזירו לנו את הילדים"

בפניה לנציגים בכנסת פונות משפחות הילדים הנפגעים בכת לב טהור "אין יותר מדי זמן להבטיח את שלום ובטיחות הילדים, יש לפעול לאלתר להבאת הילדים, אפילו חלק מהילדים"

ימים ספורים לאחר הפרסומים על טביעתו בנהר של מנהיג קהילת לב טהור, משפחות קורבנות הכת פונות לנציגים בממשלה, "תעשו הכל להחזיר את הילדים הביתה".

לשון המכתב:

השבוע פורסם בכלי התקשורת, כי מנהיג כת לב טהור הרב שלמה הלברנץ טבע למוות במקסיקו. לפני כשלושה חודשים הוגדרה כת לב טהור בפסיקה של בית המשפט.

לענייני משפחה ככת פוגענית , בית המשפט קבע כי נגרמת פגיעה קשה בנפשם ובגופם של הילדים בכת, העדויות הזורמות מהכת מעידות על ניצול קטינים, מעשים חמורים והרעבת ילדים,

סימום ילדים, אלימות פיזית קשה מאוד, אלימות נפשית ועוד.

בשנת 1990 לאחר שנפתחה נגד הלברנץ חקירה בחשד לשיתוף פעולה עם גורמים איסלאמיים בעבירות הקשורות לביטחון המדינה, נמלט הלברנץ לארה"ב עם כמה עשרות תלמידיו ,

כאשר תלמידיו וילדיהם הוברחו מישראל באמצעות דרכונים מזויפים ונגד הלברנץ נפתחה חקירה נוספת בגין חטיפה. בשנת 1994 נעצר הלברנץ על ידי האף ביי איי על חטיפת ילד, הוא הורשע ונדון

למאסר ובסוף שנות ה 90 הוחלט על גירושו מארה"ב והוא ברח לקנדה,  מקנדה ברח לאחר ראיות להתעללות שכוללת מכות, נישואי קטינים, התעללות מינית  וכדומה,

יחד עם תלמידיו לגאוטמלה ולאחרונה לאחר שהרשויות בגאוטמלה הצרו צעדיו , ברח עם תלמידיו למקסיקו כאשר על פי חלק מהעדויות היעד הסופי היה בריחה לאיראן.

על פי ההערכות בכת כ 150 ילדים רובם בעלי אזרחות ישראלית.

על נבחרי הציבור, על חה"כ , השרים, רשויות המדינה לעשות הכל בכדי להחזיר את הילדים האלו לארץ ולכל הפחות על ידי כך לאפשר להם לחיות, אחרת גורלם ידוע מראש.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סופו של המתועב הלברנץ מ"לב טמא" מת כמו כלב בהתאבדות!!!! לצערנו ינסו להמשיך את הכת על ידי המנוול הזה בנו הנאצי המסיונר נחמן ימ"ח וע"י הרוצח נפשות מאיר יששכר רוזנר ימ"ח, ועלינו רק להזהיר את כולם אל תכנסו לכתות מסוכנות, אנשים שאין שום קשר בינם לבין דת ישראל, אלא מדובר באנשים סוטים מופרעים נפשית, חולי נפש, שיודעים שימצאו פורקן לשגיונותיהם דרך אנשים מאמינים עם מצוקות..., ויהרסו החיים שלהם, ישפילו אותם כמו חמורים.

  סופו של המתועב הכלב הלברנץ מ"לב טמא" מת כמו כלב בהתאבדות!!!! לצערנו תופעות הלברנץ התרבו בשנים האחרונות של כל מיני נשים כמו האשה גפנר ממאה שערים עם השא והרדיד וכו', ואנשים מקובלים ושחקני דמה שנכנסו לזירה והרסו כל חלקה טובה בעם ישראל. הלברנץ שהתאבד לפני שבוע במקסיקו היה מאותם ייצורים שפלים שעשה מעשה זמרי ויותר גרוע מכך וביקש שכר כפנחס. ולא לחינם הוא מת בערב שבת בלק שאת בלעם בן בעור הרגו בחרב.

  הכלב הלברנץ הוא האיש שקטרג על עם ישראל פצה את פיו נגד "כל" גדולי עולם, הקים לעצמו כת בפואל והתעלל בחסרי ישע כביכול שהוא מייצג את התורה, היה איש שפל שבשפלים אכזר פראנק פריך ממש, התהלל בילדים בנשים וכו' הדריך הנשים בדברים לא צנועים בעצמו, דבר עם נשים לילות שלמות עם ילדות ונשים וכו'.

  מדובר באדם/בכלב שפל ונבזה אדם שהגיע לתחתית שבתחתית שעשה באנשים נשים וטף כחפצו ורצונו וד' ירחם. התאבדותו על הנהר כמו ראשי הכתות הידועים בעולם מסמל את האיש ואת מעשיו.

  לצערנו ינסו להמשיך את הכת על ידי המנוול הזה בנו הנאצי המסיונר נחמן ימ"ח וע"י הרוצח נפשות מאיר יששכר רוזנר ימ"ח, ועלינו רק להזהיר את כולם אל תכנסו לכתות מסוכנות, אנשים שאין שום קשר בינם לבין דת ישראל, אלא מדובר באנשים סוטים מופרעים נפשית, חולי נפש, שיודעים שימצאו פורקן לשגיונותיהם דרך אנשים מאמינים עם מצוקות…, ויהרסו החיים שלהם, ישפילו אותם כמו חמורים.

  סופו של המתועב הלברנץ מ"לב טמא" מת כמו כלב בהתאבדות!!!! |
  הגב
 2. כמה ימים לפני שכת לב {לא} טהור עברו למקסיקו - היה כתבה בעיתון שבה כתוב שארגון פלסטיני בגואטמלה בשם "סטודנטים למען צדק בפלסטין" שלח להם מסר ובו איום על שלום הקהילה. הם רואים הרוצחים של הכת כאחראים לטבח של ילדים בעזה, מודעים לטענותיהם שהם אנטי ציונים ושוללים זאת. הארגון הפלסטיני טוען שהם גם ציונים ובכל מקרה יהודים ונושאים באחריות לטבח בעזה.

  כמה ימים לפני שכת לב {לא} טהור עברו למקסיקו – היה כתבה בעיתון שבה כתוב שארגון פלסטיני בגואטמלה בשם "סטודנטים למען צדק בפלסטין" שלח להם מסר ובו איום על שלום הקהילה. הם רואים הרוצחים של הכת כאחראים לטבח של ילדים בעזה, מודעים לטענותיהם שהם אנטי ציונים ושוללים זאת. הארגון הפלסטיני טוען שהם גם ציונים ובכל מקרה יהודים ונושאים באחריות לטבח בעזה.

  לא פלא אם כן למה הם רצו לעבור למקסיקו. אבל מהשמים רואים שנעבעך אין להם מזל – הם תומכים בחמאס ודאעש ועדיין המחבלים הערבים רוצים לרצוח אותם. על זה אמר החפץ חיים זצוק"ל שבישמעאל כתוב על חרבך תחיה וזה היה בזמן החומש ויהיה תמיד .

  תסבירו את זה לאיש החמאס הרוצח נפשות המנובל מאיר יששכר רוזנר.

  תסבירו את זה לאיש החמאס הרוצח נפשות המנובל מאיר יששכר רוזנר. |
  הגב