משפחתו של הקצין הנעדר: הוא חי, אל תצאו מעזה בלעדיו

אמו של סג"מ הדר גולדין: "אני דורשת ממדינת ישראל לא להפקיר את הילד שלי"

בני משפחתו של הקצין הנעדר סג"מ הדר גולדין התייצבו הערב (שבת) לראשונה אל מול המצלמות עם מסר ברור: הדר חי ואסור לצאת מעזה בלעדיו.
"אני דורשת ממדינת ישראל לא להפקיר את הילד שלי", מסרה אמו של סג"מ הדר גולדין. ארוסתו הוסיפה: "הדר שלי, גיבור ישראל, אני אוהבת אותך ומחכה לרקוד איתך בחתונה שלנו".
שמחה, אביו של גולדין, אמר בפתח בית המשפחה בכפר סבא: "אני רוצה להגיד כמה דברים בצורה פשוטה וברורה. אני מג"ד מילואים, עשיתי מילואים עד גיל 50 ואני לא מעלה בדעתי שצה"ל יפקיר לוחם שלו. המפקד שלי היה בני גנץ, ואני יודע שזה לא יכול להיות שייתן פקודה לצה"ל לצאת מאיזשהו מקום כשיש חייל בפנים. אני מכיר את עופר וינטר (מח"ט גבעתי). אני לא מאמין שיפקיר קצין שלו מפלס"ר גבעתי בעזה ולא ברפיח ולא בשום מקום אחר. אלה המסרים שלנו, של המשפחה שלי.
"אני מבקש להודות לכם, אנחנו מקבלים תמיכה עצומה כי הבנים שלי ששלחנו להגן על עוטף זה. אני לא מאמין שתושבי עוטף עזה ייתנו יד לזה שנשאר קצין בשטח שנשלח להגן עליהם".
אמו של גולדין הוסיפה: "אני דורשת ממדינת ישראל שלא תעזוב את עזה עד שתחזיר את הילד שלי הביתה. זה ילד שעובד בכל הכוח ובכל היכולת שלו. הדר זה התאום של צור, החלק השני של צור. שניהם משרתים בעזה. צור הוא כוח החילוץ שחשב שייחלץ את הדר החוצה. אני דורשת ממדינת ישראל לא להפקיר את הילד שלי, לא להפקיר אף ילד שיצא להילחם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. באתי להתחנן בפני הנשים, ובפרט בפני הנשים החרידיות, משלוחי השטן, ההולכות בבגדים צמודים וצרים וגם קצרים ומושכות את עיני האנשים ומביאות אותם שלא במודע לידי החטא החמור ביותר . והן נודע מה שכתבו חז״ל שכל אשה ההולכת בצניעות תזכה שבניה יהיו גדולים בתורה וביראה, וכן להפך ח"ו… והאם בדור אשר כזה שבעוונותינו הרבים רבים וטובים נופלים ויוצאים מדרך הישרה , ואסונות נוראים פוקדים את בתי ישראל, חיילים מתים, תינוקות מתים בעריסותיהם, אמהות צעירות מסתלקות בחטף ומניחות יתומים ועוללים רכים, אנחנו ממש ערב הגאולה! תתחילו לפחד! העל אלה גם לא נבכה וגם לא נעשה חשבון נפש?…

  כולם קוראים תהלים כל יום, גם יש לומר מיד אחרי תפילת שחרית, פרקי התהילים כ" פ"ג, קכ"ב, ק"ל, קמ"ב. ואת תפילת "אחינו" נקוה שבעזרת השם ית’ שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות, וכולם ישובו לביתם בקרוב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. המשפחה של החייל הנעדר מבקשת להתפלל לשלומו הדר בן חדוה לאה . נא להפיץ.

  איזה ביזיון לממשלה "שוב צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי" ומיד שולחים מהשמים, את הרשעים- אנשי חמאס וחוטפין חייל ממדנת איזראל! הצבא הכי חזק בעולם? מעצמה? הכוחי ועוצם ידי שלהם, מתפרק מול עינינו בעוצמה!!! התחזקו באמונה באבינו שבשמים, שלו הכח והגבורה לחסל את שונאנו ואויבנו ומבקשי רעתנו! כוחנו בפינו בתורה ותפלה, ולא במדינת ישראל שנופלת! הציונים העלו קמפיין לגיוס בהתנדבות של אברכים לומדי תורה, במטרה להוריד את המחיצות בינינו (בין הקדושה לטומאה) וגם שלחו את מחט גבעתי לדבר יפה עם החרדים, בעיתון משפחה. וכמה שעות לאחר מכן, חטוף מגבעתי, מי יודע מה עוד הקב"ה יעשה להם עכשיו. זה שקורה כשנלחמים בד' בעולם התורה, בבחורי ישיבות, באברכי כולל, ובלומדיה. איזה ביזיון.

  בס"ד צבא חדש שלא תלוי בהגבלות המדיניות שרוצחות אותנו יקום בעם ישראל בקרוב! מאת ובשם אלוקי ישראל! וייצאו למלחמה ללא מעצורים וישמידו את כל אויבנו מסביב, כשהמטרה תהיה לחיות בארמון המלך הקב"ה, בארץ ישראל, באמונה בקל אחד, בשמירת כל התורה והמצוות, בחזרה בתשובה שלמה מחטאותינו, שמונעים הטוב מאיתנו!!! כוחנו בפינו, רק בתפלה ותורה, להציל את גופינו בעולם הזה ואת נשמותינו לעולם הבא.

  כבר ידוע מזמן לחרדים שגם היום, אסור ע"פ תורה להתגייס לצה"ל הציוני, (יהרג ואל יעבור) עלינו להיבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני, ועכשיו צה"ל מגייסים חרדים לחטיבת גבעתי? שומו שמים, וכי יש בגידה בהקב"ה בתורה ובחרדים גדולה מזה?

  שוב באתי ולהתחנן בפני נשים, אלה ההולכות בבגדים צמודים וצרים וגם קצרים ומושכות את עיני האנשים ומביאות אותם שלא במודע לידי החטא החמור ביותר . והן נודע מה שכתבו חז״ל שכל אשה ההולכת בצניעות תזכה שבניה יהיו גדולים בתורה וביראה, וכן להפך ח"ו . והאם בדור אשר כזה שבעוונותינו הרבים רבים וטובים נופלים ויוצאים מדרך הישרה , ואסונות נוראים פוקדים את בתי ישראל, חיילים מתים, תינוקות מתים בעריסותיהם, אמהות צעירות מסתלקות בחטף ומניחות יתומים ועוללים רכים, אנחנו ממש ערב הגאולה! תתחילו לפחד! העל אלה גם לא נבכה וגם לא נעשה חשבון נפש? "הָסִירוּ אֶת אֱלֹהֵי הַנֵּכָר אֲשֶׁר בְּקִרְבְּכֶם וְהַטּוּ אֶת לְבַבְכֶם אֶל ד' אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל!

  "תודה לקל הבורא עולם, על כל הניסים, כולנו קוראים תהלים כל יום, גם יש לומר מיד אחרי תפילת שחרית, את תפילת "אחינו" וכן פרקי התהילים כ" פ"ג, קכ"ב, ק"ל, קמ"ב. נקוה שבעזרת השם ית’ שמו, רק יגמר הכל מהר בבשורות טובות, וכולם ישובו לביתם בקרוב.

  "גם היום יש להזהר מלהתחבר לרשעים" כך מתריע הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א. בשיחה נדירה אותה מסר הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ שליט"א הממעט לצאת מביתו ולשאת דברים בציבור. הפעם חרג ממנהגו ומסר שיחה בבית המדרש תלמידי ישיבת פוניבז' צעירים בעיר.

  פתח ואמר הגרי"י, "עלינו להבדל מהשפעתו הרעה של השלטון הכפרני, שכדברי הגר"ח זיע"א 'תכליתו של הציונים היא רק לעקור את יסודי הדת'. כיום הדבר כבר בולט, כמו שציין רבי אלחנן וסרמן ז"ל הי"ד שלפני הגאולה הערב רב ישלוט וישפיל את תלמידי החכמים האמיתיים, ועליהם כיוון החפץ חיים ז"ל שהם מזרע עמלק.על כן צריכה להיות הכרה חזקה בקרב בני תורה, להתרחק מהשפעתם הרעה של השלטונות. "וכיון ועיקר כוחו של השלטון הזה זה הצבא", וכפי שהתבטא אותו רשע (ראש הממשלה דאז דוד ב.ג. שהצבא הוא 'בית חינוך טוב' מ.ו.), (כידוע שם מקום זנות) ואם כך ודאי כעת בשעת מלחמה צריכים אנו להתחזק בעצמנו היטב בכל כוחינו, שלא להתחבר אליהם לא באופן מעשי ואף לא באופן רגשי.

  התפילה שצריכה להיות עליהם היא רק על פי גדרי התורה. כפי שהעידו מהסטייפלר זצ"ל שאמר שהתפילה עליהם צריכה להיות רק מכיון שיש שם לפעמים גם "ערליכע יידן" (יהודים הגונים. מ.ו.). "כל שיקולי המנהיגים שלהם אינם טהורים", ובודאי אינם על פי תורה ומתוך זלזול בחיי אדם. ואשר לחיילים, כבר פסק החפץ חיים ז"ל, שכל שיש בו אפיקורסות ומערער אף על דקדוק אחד מן התורה אינו בכלל עמיתך, ולכן אין חיוב להתפלל עליהם (על חיילים-כופרים). אמנם אם נהרגים על קידוש השם יש להם שכר רב".

  אשר למלחמה הדגיש: "המלחמה האמיתית והגדולה כיום היא לעמוד מול הניסיון להרס המחיצות בין בני תורה לערב רב שבחוץ, ובכלל זה הניסיונות והפיתויים, לימודי חול ו"השתלמויות" שהם בדרך מסילה להתדרדרות עד שאול תחתית. ותפקיד כל אב ואם (חרידי) הוא כלשון החזו"א: 'ידינו עסוקות בבנין 'חומות' ולהקים 'חיץ' בינם לביננו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב