משפחת גולדין: לא לאפשר את הכנסת גופת המחבל שחוסל לעזה

משפחת גולדין פנתה לראשי המערכת המדינית והביטחונית והביעה התנגדות נחרצת להחזרת גופתו של המחבל לקבורה בעזה כל עוד ארגון חמאס ממשיך להחזיק בגופות חיילי צה"ל

משפחת גולדין פנתה הערב (מוצ"ש) למתאם השבויים והנעדרים, ירון בלום, למתאם הפעולות בשטחים, אלוף יואב פולי מרדכי, ולמזכירו הצבאי של ראש הממשלה נתניהו, תא״ל אליעזר טולדנו, בדרישה כי ממשלת ישראל לא תאפשר להשיב לקבורה בעזה את גופתו של המחבל פאדי אל בטאש שחוסל במלזיה.

בפנייתה של משפחת גולדין צויין כי המשפחה מתנגדת נחרצות להחזרת גופתו של אל בטאש לקבורה בעזה כל עוד ארגון חמאס ממשיך להחזיק בחיילי צה״ל, סמ״ר אורון שאול וסגן הדר גולדין, ובאזרחים הישראליים.

עוד הוזכר על ידי משפחת גולדין, כי פתיחת סוכת האבלים בעזה, לאחר היוודע דבר מותו של אל בטאש, היא עדות ברורה לכך שחמאס מחכה להזדמנות לקיים לוויה תקשורתית שתהיה אירוע תודעתי שיש למנוע את קיומו כל עוד חמאס מחזיק בחיילי צה״ל ובאזרחים ישראליים בניגוד לדין ההומניטרי הבינלאומי.

ממשפחת גולדין נמסר, "הבהרנו לכל הנוגעים בדבר שעמדתנו בעניין זה ברורה ונחרצת ושאין להשיב את גופתו של אל בטאש לקבורה בעזה. אנו משוכנעים שישראל צריכה לפנות בעניין הזה גם למצרים ולא לאפשר את העברת הגופה של המחבל דרך מעבר רפיח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.