משפחת עתיה חובקת בת: "התינוקת תתן לנו את הכוח להתגבר על האבל"

כשנה וחצי לאחר שבנם נחמן נרצח על ידי שכנם נדב סלע, בסוף השבוע האחרון נולדה למשפחת עתיה בת נוספת

בליל שישי האחרון נולדה למשפחת עתיה תינוקת חדשה, בבית החולים פוריה בטבריה, במשקל 3.34 קילוגרמים.

רק בשבוע שעבר הורשע נדב סלע בארבע מעשי רצח ונגזרו עליו ארבעה מאסרי עולם מצטברים ועוד 10 שנות מאסר. נדב סלע רצח בדקירות סכין את בניו ואשתו ואת בן השכנים נחמן עתיה.

לפני שעה קלה שוחחנו איתו, הוא נשמע מאושר עד הגג. "תפסתם אותי בחום הטברייני ,בדרך חזור מבית החולים", הוא מספר בהתרגשות ומשתף אותנו בתחושותיו. "חם בחוץ, אבל שמח בלב. זו מתנה גדולה משמיים, אחרי האסון הקשה, התינוקת תביא לנו את הכוח להתגבר על האבל הקשה שפקד אותנו. אשתי מאושרת וזה יכניס אור גדול לחיים ולמשפחה שלנו".

האבא מספר עוד כי "החלטנו לעבור לטבריה ולעזוב את הישוב מגדל- בשביל הילדים, ובשביל המשפחה".

מכתב האישום עולה כי בשבת בחודש ינואר 2017 החליט סלע להמית את אשתו, דור, בנו הפעוט בן השנה ועשרה חודשים יוסף, בנו התינוק בן כעשרה חודשים בנימין, וכן שני ילדי שכנים בגילאים עשר ואחת-עשרה שנים, נתן ונחמן, אשר באו להתארח בביתו.

בהמשך לקח סלע סכינים ממטבח ביתו ורצח את דור, נחמן, יוסף ובנימין ז"ל. בנוסף, דקר את נתן שהתחזה למת וניצל. "סלע לא חדל ממעשיו אף כשהקורבנות התחננו על חייהם ולא עזב את הבית עד שנחה דעתו שהצליח להמית את כל הנוכחים בו", נאמר בכתב האישום.

האח של נחמן ז"ל, נתן עטיה, עשה את עצמו מת, וכך ניצל. אך אחיו נחמן נדקר למוות.

כזכור, בזמן הלוויה, לאביו של נחמן עטיה היה קשה להספיד, ואחד האברכים הספיד את מה שהאבא כתב: "ה' נתן לנו ילדים כדי שנגדל אותם בדרך הנכונה. זכית להיקרא על שם הצדיק, רבי נחמן, וזכית להיות אצלו. אבא תמיד רוצה את הטוב ביותר בשביל הילד שלו, והדבר הכי טוב בשבילך עכשיו זה מה שלמדת בבית – להידבק ברבינו. תתפלל על נתן ועלינו שנוכל לעמוד על הרגליים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.