'משקה האברכים' נמכר לקבוצת משקיעים מדרום אפריקה

ביהמ"ש אישר: פעילות חברת המשקאות 'סופר דרינק' נרכשה על ידי קבוצת משקיעים מדרום אמריקה

הרוכשים: "נפעל להגדיל את היקף הפעילות של החברה תוך שדרוג המשקאות והצבתם בסטנדרטים גבוהים"

לאחר שנקלעה לקשיים חברת סופר דרינק נמכרה לקבוצת משקיעים מדרום אפריקה לאחר הליך משפטי.

לפני כחודשיים דווח כי חברת סופר דרינק  נקלעה לקשיים כלכלים , בקרב ציבור בני התורה בציבור החרדי המשקה הפופלארי הוא בגדר להיט. זאת בשל מחירו הנמוך השווה לכל נפש.

קבוצת משקיעים מדרום אמריקה רכשה אתמול (יום רביעי) את פעילות חברת המשקאות 'סופר דרינק' במסגרת הקפאת הליכים בבית המשפט המחוזי בירושלים. המפעל, ממוקם באזור התעשייה בעטרות בצפון ירושלים, ומועסקים בו כ-50 עובדים. לקבוצת הרוכשים ישנו ניסיון רב בהפעלת מפעלים יצרניים בעולם ויש להם השקעות נוספות בארץ בתחומים שונים, ובדקים במקביל השקעות נוספות בישראל.

 

עו"ד יפעת אלתר- חמו שיצגה את הרוכשים אמרה: "אנחנו שמחים כי בית המשפט החליט לאשר את הצעתנו לרכישת הפעילות. בכוונת המשקיעים לפעול בשיתוף פעולה פורה עם עשרות העובדים המסורים על מנת להגדיל את היקף הפעילות של החברה בעשרות מונים, תוך כדי שדרוג איכות המשקאות והצבתם בשורה אחת עם המשקאות המובילים בשוק, כל זאת במחירים השווים לכל נפש".

 

כמו כן, צויין במהלך הדיונים בבית המשפט, כי החזון של הקבוצה הינו להבריא את פעילות חברת סופר דרינק ולהחזירה למסלול צמיחה ורווחיות ולהפוך אותה לשחקן משמעותי ומוביל בענף המשקאות בישראל, וזאת בשיתוף פעולה עם עובדי החברה שהינם חלק אינטגרלי ממנוע הצמיחה.

 

ענף המשקאות בארץ כיום נשלט על ידי 3 חברות ענק עם נתח שוק מצרפי של מעל 90%. יש לציין, כי חוק המזון שנכנס לתוקף ב-1 בינואר 2015 מטיב עם החברה באופן משמעותי, נוכח ההגנה שמספק החוק על הספקים הקטנים והפסקת אחיזת המונופולים על אזורי המידוף, מהלך הצפוי להגדיל את היקף המכירות של החברה.

 

בכוונת המשקיעים החדשים לבחון שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתעשיית המשקאות הבינלאומית והתחילו כבר מהלך של בחינת חדירה של מותגי משקאות מובילים בינלאומיים לישראל כדוגמת:  Ice Cola עם נתח של כ- 3% מתעשיית המשקאות הקלים בדרום אמריקה.

 

בימים אלו גם הגיעו לישראל מומחים מקצועיים עם ניסיון רב בתעשיית המשקאות העולמי בכדי לקדם את שדרוג המשקאות הן מבחינת טעמים ומיתוג, וכבר ערכו מספר ישיבות עבודה בעניין.

 

עובדי חברת 'סופר דרניק' בירכו על החלטת בית המשפט אשר תעניק לעשרות העובדים רשת ביטחון בכל הנוגע לפרנסתם. " נפעל יחד עם קבוצת המשקיעים לעלות את המפעל על דרך המלך תוך כדי שדרוג המשקאות והגדלת היקף הפעילות בצורה דרסטית" ציינו נציגי העובדים. את קבוצת הרוכשים ייצגה בארץ קבוצת רוז קורפ, עו"ד יפעת אלתר-חמו ורו"ח יהודה אנגלנדר.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא מזלזלים
  סופר דרינק המשקה הכדאי והטוב ביותר
  שהפראירים ישלמו יותר

  טללים |
  הגב
 2. מדוע אתם מזלזלם באברכים ובלומדי התורה שמסתפקים במועט ???

  בן תורה |
  הגב