משרדים על בסיס "הכול כלול"? עכשיו גם בבני ברק

טרנד השכרת המשרדים על בסיס "הכול כלול" הגיע גם לבני ברק. במתחם משרדים ברחוב הירקון תוכלו לשכור משרד הכולל ריהוט, חדרי ישיבות, שירותי מזכירות וחנייה במחיר חודשי קבוע. האם זה משתלם? יצאנו לבדוק

החלטתם לפתוח עסק חדש משלכם? מזל טוב. עכשיו תצטרכו לחפש לעצמכם משרדים לפעול מהם, וכשמדובר במשרדים בבני ברק עיר התורה והחסידות, נראה שהמשימה ממש לא פשוטה. העיר מציעה מבחר של אלטרנטיבות, שידרשו מכם לעשות בחירות לא פשוטות בין מחיר, נוחות, נראות ושימושיות של המשרדים. ננסה לעשות לכם מעט סדר בשורות הבאות.

בתוך בני ברק עצמה ישנם לא מעט משרדים שהשתכנו בתוך דירות מגורים, קומות מרתף שונות וחניות שנסגרו והפכו לחדרי משרד. בעניין הזה התקשינו לאמוד את העלויות במדויק בגלל משתנים שונים שקשה לקחת בחשבון, כמו עלויות ארנונה שלא תמיד מדווחות, הסכמי שכירות לא רשמיים ובעיקר העובדה שהמבחר אינו כה גדול עד כדי שאפשר לייצר ממנו ממוצע. לעומת זאת בנייני המשרדים הרשמיים יותר כמו מגדלי שקל בגבול הצפוני של העיר ליד צומת גהה או בנייני המשרדים ברחוב ז'בוטינסקי פינת רבי עקיבא מציעים אופציות מעניינות. כאשר מגדלי שקל ובנייני המשרדים החדשים באזור התעשייה של העיר כמו ב.ס.ר, צ'מפיון מוטורס, קונקורד ואחרים מהווים ללא ספק אלטרנטיבות מכובדות מאוד אם כי לא זולות.

לתוך שוק המשרדים הבני ברקי הרותח נכנסה קבוצת "המשרד שלי", שמציעה משרדים להשכרה על בסיס הכול כלול. בהנחה שאין מנוס מלשכור משרד כבר בשלב ההתחלתי לחיי העסק שלכם, ייתכן מאוד שהפתרון שמציע המתחם הממוקם ברחוב הירקון בבני ברק, סמוך למגדלי ב.ס.ר. ומגדל צ'מפיון מוטורס מהווה אופציה שקולה והגיונית. מדובר בקונספט חדשני למדי, שמאפשר השכרת משרדים על בסיס "הכול כלול". חדרי המשרד בגדלים שונים מאובזרים בכל הריהוט הנדרש, בתשתיות התקשורת ובעצם מאפשרים להתחיל בעבודה באופן מיידי. המחיר שתשלמו עבור ההשכרה יכלול את דמי השכירות, האחזקה, הארנונה, ושימוש בחדרי ישיבות שבהם ניתן לעשות שימוש משותף עם בעלי המשרדים הנוספים במתחם.

חדר ישיבות במתחם "המשרד שלי". הכול כלול. צילום: יח"צ
חדר ישיבות במתחם "המשרד שלי". הכול כלול. צילום: יח"צ

 

"יש לנו מגוון של משרדים ותמהיל נכון של שוכרים שונים שיוצרים אווירה מצויינת לעסקים בתחילת הדרך אבל לא רק", מסביר אילן רוגנשטיין מנהל השיווק של "המשרד שלי", כשאנו שואלים אותו באשר למחירים הוא מציין כי מדובר במחירים משתנים, אבל על פניו נראה שמחיר המשרד ינוע בין 2000 ל3000 ₪ בחודש, תלוי בגודלו. המחיר כולל את השכירות, האחזקה, הניקיון, הארנונה, שימוש בחדרי הישיבות, שירותי מזכירות בסיסיים בשעות הבוקר לקבלת דברי דואר או לקוחות, ולא פחות חשוב שימוש חופשי במטבחון.

סיור במקום מעלה כי מדובר במשרדים שמוחזקים ברמה טובה מאוד ומייצרים סביבת עבודה נעימה. במתחם עצמו משוכנים כבר כמה חברות חרדיות העוסקות בתחומי ההיי-טק, העיצוב, השילוח והיזמות. עכשיו נותר רק לראות האם לשיטה החדשה תהיה הצלחה גם בקרב המגזר החרדי.

לאתר החברה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הייתי שם בפגישה- משרדים יפים מאוד. אומנם המראה החיצוני לא משהו, אבל מבפנים יפה ונקי.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב