שת"פ: אפליקציית מידע בין מד״א ואיחוד הצלה

לאפליקצית מערך הכוננים הלאומי יוזרם המידע המגיע באופן כזה שמוקד מד״א ומוקד איחוד הצלה יקבלו במקביל את הנתונים בזמן אמת ויאפשר להזניק את אנשי הרפואה ברשת מתנדבים של שני הארגונים יחדיו

הטכנולוגיה בשירות הצלת חיים: משרד הבריאות משיק היום אפליקציה חדשה לשיתוף מידע בין שני ארגוני החירום הגדולים בישראל מד״א ואיחוד הצלה

לאפליקצית מערך הכוננים הלאומי יוזרם המידע המגיע באופן כזה שמוקד מד״א ומוקד איחוד הצלה יקבלו במקביל את הנתונים בזמן אמת ויאפשר להזניק את אנשי הרפואה ברשת מתנדבים של שני הארגונים יחדיו.

סגן שר הבריאות ח״כ יעקב ליצמן: מדובר במהלך חשוב שיביא להצלת חיים תוך שיתוף פעולה הדוק ומשותף בין ארגוני החירום מד״א ואיחוד הצלה. ברצוני לשבח את העבודה המאומצת של כל הצדדים ביזמת משרד הבריאות, בראשות מנכ״ל המשרד משה בר סימן טוב ומשנה למנכ״ל פרופ׳ איתמר גרוטו על ההשקעה לטובת הידוק בין הארגונים שתביא להצלת חיי אדם.

מנכ״ל איחוד הצלה, משה טייטלבוים, מסר ״אנו מודים לסגן השר ח"כ הרב יעקב ליצמן, למנכ"ל המשרד משה בר סימן טוב, למשנה למנכ"ל פרופ' איתמר גרוטו ולצוות המקצועי שפעלו לפיתוח האפליקציה. אנו מקווים שהדבר יביא לשיתוף פעולה ושיתוף מידע כנדרש, דבר שיקצר את זמן ההגעה של המתנדבים לאירועי החירום ויביא להצלת חיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.