משרד הדתות מציג: "אישור פטור מתשלום טבילה לכלות"

על פי התקנון, כלות רשאיות לטבול שנה ראשונה לנישואיהן חינם בכל מקווה שתבחר. כעת הנפיק משרד הדתות כרטיסי כלות לטבילה חינם. חזקיהו סאמין מנהל מחלקת הנישואין במשרד הדתות סיפר: "בשעה טובה הנפקנו כרטיסי טבילה לכלות ובימים אלו הוצאנו הנחיה לכל בעלי התפקידים כי יש לכבד את הזכות שהכרטיסים מקנה לכלות

על פי התקנון, כלות רשאיות לטבול שנה ראשונה לנישואיהן חינם בכל מקווה שתבחר. כעת הנפיק משרד הדתות כרטיסי כלות לטבילה חינם. חזקיהו סאמין מנהל מחלקת הנישואין במשרד הדתות סיפר: "בשעה טובה הנפקנו כרטיסי טבילה לכלות ובימים אלו הוצאנו הנחיה לכל בעלי התפקידים כי יש לכבד את הזכות שהכרטיסים מקנה לכלות. בעזרת הכרטיס יוכלו הכלות להוכיח את זכאותן להיכנס למקווה בשנה הראשונה ללא תשלום וזאת בהתאם לתקנות שירותי הדת" עוד אמר "זהו עוד צעד מוצלח להנגשת שירותי הדת לציבור הרחב".

השר לשירותי דת הרב דוד אזולאי, בירך אף הוא על הצעד ואמר: "אני שמח שתהליך זה הגיע לסיומו ותקופה חדשה מתחילה במקוואות. הכלות החדשות יזכו בשנתן הראשונה לנישואין להתקדש בשם שמיים באופן הפשוט ביותר ויקבלו יחס אישי ואוהב מהבלניות".

"תהליכי ההנגשה ושיפור השירות במשרד מקבלים כאן ביטוי פעם נוספת ומוצלחת ביותר. המשרד לשירותי דת שואף לקידמה וכאן היא מוגשת לכלות היקרות באופן בלתי אמצעי" ציין מנכל המשרד לשירותי דת הע"ד עודד פלוס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.