משרד התיירות מיתג מטוס שיטוס במשך שנה בפולין

"אין ספק שהנוסעים במטוס ירגישו עכשיו קרובים הרבה יותר לאלוקים כאשר ירושלים מלווה אותם לאורך כל הטיסה"

נוסעים בשדות התעופה בפולין בשנה הקרובה, ייחשפו למטוס של חברת התעופה לוט, ממותג ביעדי התיירות תל אביב וירושלים. היוזמה היא פרי שיתוף פעולה של משרד התיירות עם חברת התעופה הפולנית, שפתחה לאחרונה קווים חדשים מפולין לישראל.
שר התיירות יריב לוין המבקר היום בפולין אמר במסיבת עיתונאים לתקשורת הישראלית והפולנית, בין היתר, כי "חנכנו מיזם יוצא דופן של מטוס נוסעים של חברת לוט, אשר הפך לפרסומת מעופפת לתיירות לישראל, ובפרט לירושלים ולתל אביב. אין ספק שהנוסעים במטוס ירגישו עכשיו קרובים הרבה יותר לאלוהים כאשר ירושלים מלווה אותם לאורך כל הטיסה". השר הוסיף כי המשרד רואה במהלך שותפות אסטרטגית עם חברת LOT . לדבריו, "בכוונתו לעשות ככל שביכולתנו להשיג את התוצאות המקוות לשני הצדדים. אני מודה למנכ"ל ולהנהלת החברה על בחירתה בישראל כיעד אסטרטגי לצמיחה. אנו מצדנו מעלים בימים אלה את קמפיין Cities Break בפולנית, שימשך גם בעתיד ואף יוגבר בצורה משמעותית בתקופת הסתיו". כמו כן ציין השר כי בשנה האחרונה יש גידול במספר הטיסות בין פולין לישראל, כאשר כיום יש טיסות מהיעדים הבאים: ורשה, קטוביץ', לובלין, גדנסק, ורוצלאב, פוזנן וקרקוב.
מנכ"ל לוט רפאל מילצ'רסקי: "משנה לשנה ישראל הופכת ליעד תיירות פופולארי והודות ללוט היא גם תהפוך ליותר זמינה ונגישה עבור המבקשים לנפוש בחופי הים התיכון. הודות לשיתוף הפעולה עם משרד התיירות הישראלי אנחנו מציעים כיום 19 טיסות בשבוע מ-5 שדות תעופה מכל רחבי פולין, לאחד היעדים האטרקטיביים ביותר באגן הים התיכון".

בשנת 2016 הגיעו 43,362 תיירים מפולין המהווים 1.8% מכלל התיירים.
ל-71% מהתיירים שהגיעו מפולין, היה זה הביקור הראשון בישראל.
התייר הפולני מוציא ביום בממוצע 96$, כאשר סך ההוצאות שלו בישראל עומדים בממוצע על 745$.
שביעות הרצון הממוצעת של התייר הפולני מישראל עומדת על 4.3 בסולם של 1-5.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.