משתדרגים: טיפים לעיצוב חדר הילדים

משדרגים את חדר הילדים? טיפים שיהפכו את חדרי הילדים לשמחים ועדכניים בהשקעה מינימלית

השנה החדשה לא מזמן החלה ואיתה גם שנת הלימודים – זה בדיוק הזמן לשדרג את חדרי הילדים. חברת רהיטי דורון מציעה, טיפים שיהפכו את חדרי הילדים לשמחים ועדכניים בהשקעה מינימלית.

לדברי אסף טייכמן, סמנכ"ל רהיטי דורון: "רהיטי הבית ממשיכים להתבהר, הצבעים השולטים הם גווני השמנת, הלבן וגווני האפור. באופן כללי, בסיס בהיר של רהיטים, מהווה פלטפורמה מצוינת לבחירת כל שילוב צבעוני שיהיה דומיננטי בחדרי הילדים. כך ניתן בקלות לשנות ולהתאים את אביזרי החדר כדי לקבל צבעוניות שונה, באמצעות: שינוי מצעי המיטה, כיסא, שטיח, ווילונות, מנורת השולחן וכדומה".

חדר פרובנס- 5950 שח. כולל ארון 3 דלתות ו2 מגירות פינת לימוד ומיטה. מעצב: ניצן הורוביץ
חדר פרובנס- 5950 שח. כולל ארון 3 דלתות ו2 מגירות פינת לימוד ומיטה. מעצב: ניצן הורוביץ

בחירת צבע הרהיטים: בסיס רהיטים בצבעוניות בהירה ואפשרות לשילוב גוונים חמים המהווים ניגודיות לצבעי החדר הבהירים, יעשו את ההבדל ויכניסו חיים וצבע לחדר.

בחירת צבעי החדר: צבעי החדר יקבעו לפי האביזרים שבחרנו לשלב בחדר, צבעי הקירות, מדבקות קיר ועוד. אנו משתמשים בחדר באביזרים הפונקציונליים כגון- מצעים, כיסאות, מנורות, מתלים, וכן משלבים אביזרי אווירה המספקים, בנוסף לשימוש בהם, גם את האמירה האישית של הילד בצורה של: דמויות אהובות, צבע האהוב, ובכך ניתן ה"אופי" השונה לכל חדר. שימוש נכון בצבעוניות המשלימה יכולים לשנות את מראה החדר, באופן שמתאים לכל ילד.

רענון החדר : ברבים מהבתים נוהגים לרענן את נראות החדר לעתים קרובות ולחדש אותו. ריענון החדר יכול להתבצע בצורה של שינוי מיקום הרהיטים בחדר ויצירת חללים חדשים ויכול גם להתבטא בחידוש האביזרים בחדר ושינוי הצבעוניות בחדר. זמן מצוין לפנות מהחדר את כל מה שהתיישן והתבלה ואינו מתאים יותר לגיל הילד או סתם מיצה עצמו בחדר ולא מתאים יותר לצבעוניות החדשה. לא להתבייש לפנות מהחדר את מה שהפך למיותר… ניתן לתרום/לאחסן לילד הבא.

צבעוניות קירות החדר: בחדרים רבים נוטים לשלב צבעוניות בקירות החדר, הן שימוש בצבע הקיר, שילוב צבעים, או שילוב של מדבקות קיר. אפשר לרתום את הילדים לצייר תמונות אישיות או צילומים ולמסגר על קירות החדר בדרך זו הקירות לא נשארים ריקים וערומים ומאפשרים לילד להביע עצמו ולהיות מעורב בעיצוב חדרו.

לסיכום מציין טייכמן: "כמובן שאסור לשכוח לשפר את המובן מאליו, עליו אנו ממליצים תמיד: שימוש נכון בתאורה הטבעית הנכנסת לחדר, התאמת הכיסא ליד שולחן הילדים בצורה ארגונומית מתאימה, שמירה על חללי המשחק בחדר ויצירת מקום לעידוד קריאת ספרים".

חדר עומר- 2800 שח. כולל ארון 2 דלתות, פינת לימוד, מיטה ומזרן.
חדר עומר- 2800 שח. כולל ארון 2 דלתות, פינת לימוד, מיטה ומזרן.

********

רהיטי דורון הינה מהחברות הוותיקות בישראל, ומייצרת רהיטים כבר משנת 1949. החברה מעצבת ריהוט צעיר מעודכן ומגוון, המותאם לצרכי הלקוח, באיכות וגימור מוקפדים עד לפרטים הקטנים ביותר, הכוללים בין השאר זמן אספקה מדויק כבר בעת ההזמנה ותעודת אחריות לרהיטים למשך שלוש שנים. לחברה תפיסה אירופאית בעיצוב ותפיסה אמריקאית בשירות. כל זה תוך התאמה מלאה לצרכן הישראלי ולמאפיינים הייחודים של דירות ובתים בישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.