משתה פורים מול הכלא

חסידו של הרב פינטו קיימו מעמד משתה פורים וקריאת המגילה ופדיון פטר חמור והכנסת ספר תורה לרפואת הרב פינטו מול המתקן הרפואי שם הוא שוהה. { שאגת פינטו}

אלפים מקהילת 'שובה ישראל' הגיעו למעמד משתה פורים וקריאת המגילה ובנוסף קיימו מצוה פטר חמור והכנסת ספר תורה לרפואת הרב פינטו מול המתקן הרפואי שם הוא שוהה.

בן ציון עטיה ממארגני מעמד תפילת שחרית קריאת מגילה ומשתה פורים מול המתקן הרפואי ניצן אומר ל'קוקר' :"מעמד המשתה קדוש ומרומם זכות לנו כקהילה לקיים את ימי הפורים סמוך לרבי יאשיהו יוסף פינטו.הקהילה חזקה עם הראש למעלה מאמינים בני מאמינים לישועת ה' כהרף עין וישועתו קרובה לבוא . הציבור  לקח חלק במעמד היסטורי קדוש לדורות ישראל זכות גדולה בתכנית קריאת מגילה סעודה כיד המלך והרבה שמחה.

 

רווה אופיר מחסידי קהילת שובה ישראל אומר כי הפורים הזה הוא מעמד שאני לא יוכל להסביר במילים, "איזה הרגשה חזקה כל הקהילה כאיש אחד בלב אחד לשמחת פורים אשרינו שיש לנו מנהיג קדוש וזך טהור". .

אריאל גבאי מחסידי הישיבה תיאר על ההתרגשות, "הגעתי עם משפחתי למעמד המשתה בשבלנו לא רואים מקום אחר שאפשרי לחוג ולקיים את ימי הפורים ללא כבוד האדמו"ר פינטו שהוא המנהיג של ככל ישראל"

 

פינטו 1 פינטו2.

 

 

 

אלירן אזולאי מחסידי הקהילה אומר אנחנו אוהבים כבוד האדמו"ר שליט"א כל חיי סביב כבוד האדמו"ר שממנו אני לומד ומלמד ושנזכה לישועת ה' במהרה אמן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.