מתבולל ברומא: נתניהו סעד במסעדת טריפות בפגישתו עם ג'ון קרי

פרסום ראשון: ראש הממשלה בנימין נתניהו שיצא לביקור מדיני ברומא ישב לפגישה ממושכת עם מזכיר המדינה האמריקאי ג'ון קרי במסעדת טריפות "פייר לואיגי" (Pierluigi) שם מוכרים בין היתר פירות ים, לובסטרים וצדפות. לא נודע האם נתניהו אכל מהמאכלים. כמה מאנשי הקהילה היהודית, חשו אי נוחות גדולה כשנודע להם היכן סעד נתניהו

פרסום ראשון: ראש הממשלה בנימין נתניהו שיצא לביקור מדיני ברומא ישב לפגישה ממושכת עם מזכיר המדינה האמריקאי ג'ון קרי במסעדת טריפות "פייר לואיגי" (Pierluigi) שם מוכרים בין היתר פירות ים, לובסטרים וצדפות. לא נודע האם נתניהו אכל מהמאכלים. כמה מאנשי הקהילה היהודית, חשו אי נוחות גדולה כשנודע להם היכן סעד נתניהו.

רק ביום שישי האחרון ביקר נתניהו אצל הגאון הרבי שלום כהן נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס שם ביקש להכניס את בנו אבנר לברכה ואף הראה את קרבתו למסורת, יומיים אחרי כבר מסתובב נתניהו במסעדת טריפות. גורמים בכירים בקהילה היהודית מספרים ל'קוקר', כי הם זועמים על התנהלות ראש הממשלה נתניהו.

מנת הטריפות המוגשת במסעדה
מנת הטריפות המוגשת במסעדה

הגורמים הוסיפו: "אנחנו נלחמים יום-יום על כך שיהודי יוכל לחיות כאן ללא חשש תוך שמירה על חיים יהודיים. היינו מצפים שנתניהו יאכל כשר ויציג למקומיים את חשיבות האוכל הכשר ליהודים".

סעודת הפאר של ראש הממשלה בנימין נתניהו יחד עם ג'ון קרי במסעדת הטריפה מצטרפת לפעמים רבות בהם נתפס ראש הממשלה בעת שהותו בחו"ל כשהוא סועד במסעדות המגישות מאכלי טריפה, במסעדה בה מגישים בשר טריפה ופירות ים, כל זה במהלך ביקור ממלכתי רשמי במסגרתו נתניהו מייצג את מדינת ישראל מדינת היהודים.

בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו ממהרים להסביר כי הפגישה במסעדה המדוברת הייתה מאולצת מכיוון שנתניהו ולשכתו לא יכולים להכתיב לאישיות כמו ג'ון קרי על מיקום הפגישה. יחד עם זאת מבהיר הגורם כי נשקלת האפשרות להסדיר בקביעות את פגישותיו של ראש הממשלה בחו"ל כך שלא ייאלץ לשבת במקום בו מגישים טריפות.

בלשכה הוסיפו כי ראש הממשלה לא נגע בשרצים ופיגולים ואכל רק סלט ירקות ושתיה שהוגשה במקום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.