תיעוד מצמרר : הקרבן נאבק בחוטפים עד לסוף הנורא

משטרת ניו יורק אישרה כי גופה מלאה עשן נשלפה מפח אשפה גדול, הגופה הייתה של איש הנדל"ן המיליונר החסידי מנחם שטרק שנחטף באופן דרמטי מחוץ למשרד הנדל"ן שלו בוויליאמסבורג ביום חמישי שעבר.

אחד מחברי הנרצח אומר ל"קוקר": "הוא היה חייב הרבה כסף לאנשים, מרבית נכסיו עוקלו עקב החובות הרבים שנקלע אליהם".

מתיעוד הווידאו של מצלמות האבטחה שפרסמה משטרת ניו יורק מתגלה כי זה אירע בשבת בבוקר, כי הוא נאבק איתם זמן רב עד שהחוטפים התגברו עליו ומשכו אותו אל הרכב, זאת לאחר שהחוטפים חנקו אותו והדביקו על פניו סרט הדבקה, לאחר מכן הבעירו את כל גופו באש, כשנתגלתה הגופה, נמצאו על גופו כוויות קשות ביד אחת ומתחת למותנים, לא ברור אם הוא הוצת לפני או אחרי מותו.

האיש שמצא את הגופה החרוכה שהושלכה בפח של תחנת דלק מספר: "התפלאתי לראות מתחת להר של שלג עשן רב יוצא מתוככי השלג, הייתי חייב לבדוק את פשר הדבר, החילותי לפנות את השלג את שנתגלתה הזוועה כשהיא מלאה עשן מהאש שהציתו את גופתו של הנגיד החסיד שטרק, זה גרם לי בחילה".

אחד החוקרים של הפרשה המזוויעה אומר כי קצת קשה להבין איך הוא הגיע אל אותם רוצחים, בשעה שידוע שהיו לו קשרים בעיקר עם אנשי עסקים יהודים חרדים ולא עם גויים. אך בכל זאת החוקרים בניסיון לגלות עוד מה שקרה, הגיעו לביתו של שטארק ולקחו משם חומר רב ממסמכיו של הקרבן כדי לנסות לפענח את תעלומת הרצח דרכם.

הקרבן היה איש חסד גדול ומפזר צדקות רבות, שכנים תיארו את המשפחה כנוחה לבריות, ביתו היה תמיד פתוח למבקרים ושטרק נתנו בנדיבות למוסדות צדקה.
"הקהילה בהלם מעבר למילים, וגם אסירת תודה לעבודה הבלתי נלאית על ידי משטרת ניו יורק", אמר הרב אייב פרידמן, מנהיג קהילה המקשר למשטרת ניו יורק.

יתכן כי קצה חוט לפרשה מאחר ושוכרי דירותיו היו מתלוננים על על תנאי חייהם העלובים עקב מצב הדירות, ויתכן שהיו עקב כך דיירים זועמים, וגם בודקים האם היו לו יריבים בפרויקטי הפיתוח שלו דבר שאולי עלה לו בכמה אויבים.

המשטרה בכל מקרה החליטה לערוך ניתוח הגופה לאחר המוות כדי לגלות בבירור איך נרצח באופן כזה מזעזע.

צפו בתמונות ובווידאו מתיעוד החטיפה

צילום דיילי ניוז \ משטרת ניו יורק \ UP


שטרק 1

שטרק 2

שטרק 3

שטרק 4

שטרק5

שטרק 6

שטרק 7

שטרק 8

שטרק 9

שטרק 10

שטרק 11

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עצוב פשוט כואב בלב.. תנחומים למשפחה

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב