מתופפים לבר מצווה בכותל – כשמקצועיות וניסיון נפגשים!

מתופפים לבר מצווה בכותל – כשמקצועיות וניסיון נפגשים!

אם הזדמנתם לרחבת הכותל המערבי באחד מימי שני או חמישי וראיתם המוני תיירים ואזרחים ישראלים שולפים מצלמות, מצלמים ללא הפסק ומוחים דמעה מהתרגשות, כנראה שהגעתם לתהלוכה של מתופפים לבר מצווה בכותל. מתופפים לבר מצווה בכותל, זהו טרנד שלא נס ליחו. האווירה, ההתרגשות והשמחה המלווים את התהלוכה עושים את ההבדל בין בר מצווה רגילה לבין בר מצווה עם תהלוכה של מתופפים.

מתופפים לבר מצווה בכותל – מיומנו של מתופף

דויד כבר מתופף שנים רבות בלהקה המלווה את חתני הבר מצווה בדרכם לעלייה לתורה בכותל. בכל פעם שאני מלווה נער מצווה אני חש, כל פעם מחדש, את ההתרגשות האוחזת בקהל המשתתפים. קולות התופים והשופרות מרגשים כל אחד בכל מקום ובכל מצב, במיוחד כאשר מדובר ביום הגדול, היום שבו בן המשפחה הצעיר הופך לנער בוגר, עולה לתורה וחוגג את בר המצווה.

ברגע שאנחנו מתחילים לתופף ולתקוע בשופר, ממשיך דויד בהתרגשות, אנחנו מיד רואים את דמעות ההתרגשות של האימהות, הסבים והסבתות ואפילו האבות. גם התיירים המגיעים לכותל מכל העולם עומדים נפעמים ואחוזי התרגשות מהמראה, אין ספק חגיגת בר מצווה בליווי להקת מתופפים לבר מצווה בכותל, היא אחת הדרכים היפות לחגוג את היום הגדול.

כבר מהרגע שחתן בר המצווה המלווה במשפחה המרוגשת יורד מרכב ההסעה או מהרכבים הפרטיים אנחנו מחכים לו. תקיעות השופר מכריזות על תחילת התהלוכה, בראש התהלוכה צועד הנער עטוף בטלית ולאחריו כל בני המשפחה.

תקיעות השופר פותחות שערי שמיים בימי הדין, וגם ביום בר המצווה. אל התפילות שאותן אתם נושאים בלב להצלחת הנער ולעתיד טוב מתלווה קול השופר הבוקע את שערי השמיים, מגיע אל כיסא הכבוד ומניח את התפילות והבקשות למרגלותיו. ברגע זה נפתחים לרווחה שערי בריאות, שערי הצלחה, שערי בינה, שערי חן וחסד, שערי פרנסה ועוד ברכות שילוו את הנער החוגג בחייו.

פורטל בר מצווה הדרך הטובה ביותר למצוא את הלהקה הטובה

יש היצע גדול של להקות מתופפים, אך לא כולן מקצועיות ולא כולן יודעות איך לעשות היטב את העבודה, לרגש את בני המשפחה ואת האורחים.

להקה המתפרסת ומפרסמת בפורטל בר מצווה היא להקה רצינית שצברה ניסיון רב ומתכוונת להישאר בתחום לזמן רב. חברי הלהקה אינם מחפשים פרנסה צדדית או חלטורה זמנית, הם משקיעים בעצמם ובפרסום, הם מקבלים עידוד והמלצות, הם כאן והם מתכוננים להישאר כאן לתמיד. רק להקה רצינית וממותגת תצליח להפוך כל טקס של בר מצווה בכותל לחגיגה מלהיבה ומרגשת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.