מתחזק? שורף התפילין לבש ציצית ובירך "שהחיינו"

בתיעוד שהופץ ברשת נראה עמרם, החרדי שחזר בשאלה, לובש ציצית ומברך שהחיינו

דניאל עמרם, הנער ששרף את התפילין ותיעב את הציבור החרדי יותר מכל, חוזר לחיק היהדות. בתיעוד שהופץ ברשת נראה עמרם, החרדי שחזר בשאלה, מדבר לפני המרצה הרב יגאל כהן ומודה כי הוא מתחרט על מעשיו. כן אמר שהוא מצנל אתבמה הזאת ללבוש ציצית ולברך "שהחיינו".

אתמול, פרסמנו כי דניאל עמרם, הצעיר החרדי לשעבר שחזר בשאלה והחליט לעשות פרובוקציות אנטי דתיות – מתנצל.

עמרם, כזכור, בשנה האחרונה התפרסם כשעשה פרובוקציות נוראות נגד הדת, כך כאשר שרף תפילין, כך כאשר החליט למכור חמץ בפסח בבני ברק למרבה זעזוע התושבים, וכך כאשר לקח חומש וקרע אותו לגזרים, כשאת כל מעשיו הוא מתעד ומעלה לדף הפייסבוק האישי שלו.

כעת, מתברר כי עמרם מתחרט: בפוסט וקטע וידאו שפרסם הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו, הוא מספר שהגיע לאחרונה למוסד דתי, ונדהם לראות כיצד למרות שידעו על מעשיו קיבלו אותו בכבוד.

זה גרם לו להתחרט עמוקות על מעשיו, ובסרטון הוא מתנצל בפני כל עם ישראל וכמובן גם בפני משפחתו, אותה בייש עד אינסוף בחודשים האחרונים.

צפו בוידאו:

בדברים שצירף לפוסט כתב:

"הסירטון שלפניכם הוא הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים,

כי כמה שיותר קשה לעשות משהו, פי מליון יותר קשה להגיד טעיתי כשמתברר שכך.

אז כן! אתם לא טועים.. לא פרצו לי לפייסבוק, זה אני, דניאל עמרם, אותו אחד ששרף תפילין וביזה דברים שקשורים ליהדות.

פגעתי באנשים פגעתי בסמלים שקדושים להם.. ונהגתי באגרסיביות מיותרת.

וזה לא משנה כרגע מה הרמה הדתית שלי או מה אני חושב על הדת, מה שחשוב הוא שאני יודע בוודאות שטעיתי, הדרך שבה נהגתי, המעשים שעשיתי, היו פוגעניים וקשים, וסירטון גרר סירטון, ומצאתי את עצמי באופוריה של התנהגות מזלזלת ופוגענית כלפיי אנשים שלא מגיע להם את זה.

והנה אני, מבקש סליחה!

מתנצל מעומק הלב! על הכל!

מי שיבין אותי- תודה!

מי שלא, זה גם בסדר.

ובמילה לאבא ואמא ומשפחתי האהובה, שאני יודע שראו הכל ונפגעו, סליחה!!! אני אוהב אתכם, ומקווה שנוכל לחזור, להתקרב זה אל זה, כי אני מתגעגע, למרות שאמרתי שלא, אני אוהב אתכם ורוצה בקרבתכם".

עד כאן לשונו. כעת נמתין לראות האם הגולשים קונים את ההתנצלות?

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מְכַסֶּה פְשָׁעָיו לֹא יַצְלִיחַ וּמוֹדֶה וְעֹזֵב יְרֻחָם

  מְכַסֶּה פְשָׁעָיו לֹא יַצְלִיחַ וּמוֹדֶה וְעֹזֵב יְרֻחָם

  בבב |
  הגב
 2. אין דבר העומד בפני התשובה

  אתה סך הכל ילד נחמד… חז"ל אמרו אין אדם חוטא אלא אם כן נכנסת בו רוח שטות… אנחנו בטוחים כי כל מה שעשית היה תחת איזה רוח שטות וזרות שנכנסה בך, אבל אתה עצמך הלא אתה יהודי צדיק ויישר, הקב"ה מחכה לך שתחזור לשבת ליד דף הגמרא הקדושה ותלמד בהתמדה כמו שנים קדמוניות, שתתענג ותשתעשע על הגמרא המתוקה ולא תעזוב אותה לעולמים.
  אני גם בטוח שמשפחתך כשיראו שאתה אכן רציני הם יחבקו ונשקו אותך לגמרי.. וכולנו מאחוריך, אתה רק צריך להחליט שאתה עוזה הכל ובאמת חוזר לכמו שהיית ואז תצליח את דרכיך ואז תשכיל ותזכה לעלות מעלה מעלה ואולי להיות גם מגדולי ישראל ולהאיר את כל העולם בתורה ויראה, אמן ואמן.

  שלומן דביר |
  הגב