מתחילים את הזמן? בחורי הפלג הירושלמי חוזרים לרחובות

בשעה שעולם הישיבות יפתח את זמן חורף, בחורי הפלג הירושלמי נקראו בהוראת הגר"ש אוירבך לחזור ולחסום את הכבישים בכל רחבי הארץ

מתחילים את זמן חורף? "עת לעשות הפרו תורתך:" בחורי הפלג הירושלמי נקראו בהוראת הגר"ש אוירבך לחזור ולחסום את הכבישים בכל רחבי הארץ.

בהודעת הפלג נאמר כי מחר ההפגנות יתחדשו בשעה 2 בצהריים.

במשטרה ובציבור היו מי שקיוו כי אנשי הפלג יחדלו מההפגנות בשל תחילת זמן חורף, אולם בשל המספר הגבוה של העריקים הורה הגר"ש אוירבך לצאת ולמחות.

על מיקום ההפגנה תבוא הודעה נפרדת.

כמו בימים האפלים של המשטר הנאצי ב-1940 – המשטרה סימנה את העצורים במגרש הרוסים.

בתדרוך שניתן לעצורי הפלג נאמר להם כי עדיף מבחינה משפטית "שלא להזדהות" בכדי שלא לקבל רישום פלילי בעתיד. בנוסף, עציר שלא מזוהה לא יצטרך לשלם קנס כספי, עשרות עצורים אכן החליטו להגיע להפגנות נטולי תעודות זהות. באין סימנים מזהים, וללא שיתוף פעולה, נאלצו השוטרים לסמן את המפגינים באופן שמזכיר ימים אפלים.

כעת, העצורים הלא מזוהים מוינו לפי מספרים, מה שיאפשר לפלג הירושלמי למנף את התמונות המפלילות בריכוזי סטאמר בארה"ב, שם מחכים לרגע שבו יבואו עסקני הציבור ישראל להתרים את הנדיבים ל"מערכה הכבירה למען גזירת הגיוס".

עשרות עצורים סומנו כמשתמטים, ונראה שהם יועברו לידי המשטרה הצבאית שתנסה לגייס אותם בהליך הראשוני. באם לא יתגייסו, יישלכו העצורים אחר כבוד לכלא הצבאי למשך תקופה ארוכה שבה יכריע בית הדין הצבאי את גזר דינם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קוֹל השם בַּכֹּחַ רק בַּכֹּחַ קוֹל השם בַּכֹּחַ רק בַּכֹּחַ קוֹל השם בַּכֹּחַ רק בַּכֹּחַ קוֹל השם בַּכֹּחַ רק בַּכֹּחַ

    קוֹל השם בַּכֹּחַ רק בַּכֹּחַ

    קוֹל השם בַּכֹּחַ רק בַּכֹּחַ |
    הגב