מתיקות של נסיכה: הפעוטה הבריטית יכולה ללמד אתכן משהו

הנסיכה שארלוט רק בת שנתיים, ואמה, קייט מידלטון, בחרה להלביש את הילדה בלבוש מוקפד ביותר בדרכה לגן הילדים ואף לתעד אותה בעצמה. מצאנו בשבילכן את הפרטים שלבשה הנסיכה

משפחת המלוכה הבריטית מלמדת את כולנו על סגנון לבוש, ואנחנו שמחות להעתיק, כי ההקפדה על הפרטים הקטנים מעניינת ויפה לנו. התמונות של שארלוט הנסיכה שאותן צילמה קייט מידלטון בעצמה על מדרגות ארמון קנסינגטון והעלתה לרשת החברתית אינסטגרם, הראתה לכולנו שהיא אמא גאה, וכשהיא מלבישה את הילדה היא נהנת כמו כולם להעלות תמונה ולהנות מהלייקים, כנראה. מתיקות של נסיכה.

הנסיכה רק בת שנתיים וכבר יכולה להיות אייקון אופנה. שארלוט נראית בלבוש אופנתי ומוקפד מחייכת למצלמה, לבושה במעיל בורדו, צעיף ורוד, סרט על הראש, גרביונים בצבע אפור ונעלי בובה בצבע תואם למעיל.

דמיון בין הנסיכה הקטנה לבין המלכה אליזבת בילדותה

 

ברשת מתרגשים מהדמיון בין הנסיכה הקטנה לבין המלכה אליזבת בילדותה, מה שתורם עוד קצת לזוהר של הקטנה. שארלוט הולכת לגן ווילקוקס, גן המשמש את המשפחה כבר ארבעים שנה ונמצע עשר דקות מהארמון. מה עושים בגן של נסיכות? לומדים לרכב על סוסים ונהנים מתוכנית עשירה ומגוונת.

לאחר כמה שיטוטים ברשת מצאנו כמה מהפריטים שקייט בחרה לקנות לנסיכה, ובטח כבר לא ניתן להשיג אותם באתרים או בחניות של הרשתות הנ"ל. מעיל של Amaia ומחירו 550 ש"ח, תיק גב של kathkidstone שמחירו רק 86 ש"ח, התיק ורוד מעוטר בהדפס סוסים ואקרובטיות קרקס.

מעיל של Amaia (צילום מאתר החברה)

 

תיק של kathkidstone (צילום מאתר החברה)

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.