מתי כדאי לערוך שיפוצים בבית?

סוגיית השיפוצים, זוהי סוגיה מורכבת מאוד. היא כוללת עבודה של מספר בעלי מלאכה ונדרש תיאום בין כולם כדי שהעבודה תתבצע ביעילות ובמהירות המרבית, נדרשת סבלנות רבה כי בשיפוצים אתם אולי יודעים מתי ואיך אתם מתחילים, אך לא ממש יודעים איך זה יסתיים. מה יתווסף בדרך, אלו תקלות יתגלו במערכת החשמל ומה הנזקים שייגרמו למערכת האינסטלציה. כך, שלפני שאתם קופצים למים, קחו נשימה עמוקה, התאזרו בסבלנות רבה ובמצלצלים רבים, כך תוכלו לצלוח את מימי השיפוצים ולעבור את התקופה בשלום.

מתי כדאי לערוך שיפוצים בבית?

ענף השיפוצים פורח ומשגשג במיוחד במהלך חודשי הקיץ, היות והרבה אנשים מעדיפים לבצע את השיפוצים בבתיהם דווקא בעונת הקיץ ויש לכך סיבות רבות וטובות. מובן שהביקוש הגובר בחודשי הקיץ משפיע באופן אוטומטי גם על המחיר הסופי שהוא עשוי להיות גבוה פי כמה מאשר השיפוצים המתבצעים בימי החורף.

שיפוצים בקיץ – יתרונות

  • קיצור זמן של ייבוש החומרים – בימות הקיץ הלוהטים, מתייבשים החומרים השונים בהם משתמשים לבנייה ולשיפוצים, במהירות גבוהה וכך נחסך זמן רב משום שלא נדרשת המתנה בין שלב לשלב. העבודה מתקתקת במהירות ומתקדמת ללא שהיות מיותרות.
  • יום עבודה ארוך – בחורף ישנן הרבה פחות שעות אור מאשר בקיץ, עובדה זו מקצרת באופן משמעותי את שעות העבודה לעומת ימות הקיץ בהן ניתן להתחיל בעבודה בשעות הבוקר המוקדמות ולעבוד משך זמן ארוך יותר. זה כמובן גם פועל לטובת מהירות העבודה וקצב התקדמותה.
  • ניתן 'לברוח' מהבית – בקיץ ישנה אפשרות לשהות מחוץ לבית שעות ארוכות ולאפשר לבעלי המלאכה לעסוק במלאכתם ללא הפרעה. לעומת זאת, בחורף שוהים בני הבית בתוך הבית והדבר לא ממש נחמד כאשר הבית נראה יותר כמו אתר בנייה.
  • רהיטים ושאר מוצרים לבית נמכרים בהנחות משמעותיות – בעונת הקיץ הידועה כעונת שיפוצים, ניתן להשיג הרבה מציאות בזול.

שיפוצים בחורף – יתרונות

  • מחיר – כפי שכבר נאמר למעלה, ביצוע השיפוצים בחודשי החורף, בהם אין ביקוש גבוה לעבודות, מוזילים באופן משמעותי את ביצוען של עבודות השיפוץ.
  • פניות של בעלי המקצוע – בחודשי החורף, בהם בעלי המקצוע פנויים, יש פחות מריחה של זמן והעבודה נעשית עם פחות סחבת.

2 טיפים לפני שתצאו לדרך –

  • בקשו מהקבלן תאריך יעד לגבי סיום העבודה.
  • בקשו הצעת מחיר מפורטת הכוללת הכול!

לאחר שעשיתם את שלכם, נשאר לכם לנשום עמוק ולצאת לדרך. אנו מקווים בשבילכם כי התהליך יהיה מהיר יעיל וללא תקלות, לשביעות רצונכם המלאה!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.