הרבנית אליהו תוקפת :"ברקת רוצה לחלן את ירושלים" (להאזנה)

הרבנית אליהו אמו של המועמד הספרדי לרבנות ירושלים הרב שמואל אליהו, במתקפה נגד בנט וברקת התומכים ברב עמאר לתפקיד הרב הספרדי בירושלים

הרבנית צביה אליהו אשת הרב מרדכי אליהו זצ"ל ואמו של המועמד הציוני הספרדי לרבנות ירושלים הרב שמואל אליהו, בראיון לרדיו 'קול ברמה' יצאה למתקפה נגד ברקת ונפתלי בנט התומכים בראשל"צ הגר"ש עמאר לרבנות ירושלים.

תחילה פתחה הרבנית בביקורת על מועמדותו של הרב עמאר, "הוא היה 10 שנים רב ראשי לישראל ובזה נגמר הסיפור הוא כבר עשה את שלו בתור ראשון לציון". בהתייחסות להתבטאויות של בנה המועמד נגד הרב עובדיה זצ"ל, אמרה, הגר"ע היה אצלנו בבית וביקש סליחה על כל מה שהוא עשה לרב מרדכי אליהו זצ"ל.

על ניר ברקת שתומך בראשל"צ הגר"ש עמאר לרב הספרדי, אמרה, "בעלי עזר לו, אני המשכתי בזה הוא הגיע למה שהגיע וכעת הוא רוצה לחלן את ירושלים שתהיה כמו תל אביב"

הרבנית אליהו סירבה להזכיר במפורש את שמו של ברקת אך כיוונה את החיצים כלפיו.

לאחמ"כ עברה לתקוף את יו"ר 'הבית היהודי' השר נפתלי בנט, "הבן שלי הביא אותו אלינו הביתה, ראיתי אותו ואמרתי לבני מייד אין תוכו כברו, תיזהר ממנו".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חזק ואמץ לדבריה של הרבנית הדגולה אשת חיל עטרת בעלה הצדקת שמבינה היטב מילה במילה בכל דבריה אנו מתפללים וזועקים לפני הבורא העולם שיחוס וירחם עלינו ויתן בסייעתא דשמיא שהגאון הגדול מעוז ומגדול מגדולי הפוסקים פאר ההלכה חקיף ובקי בתורה אהוב על הבריות מזכה הרבים ומפיץ תורה לאלפים בנן של קדושים וממשיך דרכו בקודש של מרן הרשל"צ המקובל האלקי אביו הגאון העצום רב רבנן פוסק הדור יחיד בדורו ובדורות הענוותן כהלל פאר
  הדור והדרו רבנו הגדול כמוה ר"ר מרדכי אליהו זיע"א

  יוסף |
  הגב
  • בס"ד

   הרב מרדכי אליהו זיע"א נחשב כ"מוסמך הראשי", הוא אחד מהבודדים בדורנו שיכולים לראות את כל התמונה השלמה והמורכבת מפאזלים רבים ואני בטוח שהרבנית מסתמכת על מקורות מהימנים.

   יהודי |
   הגב