אשה נוספת התלוננה כנגד סילבן

לאחר הפרסום היום (רביעי) ב"הארץ" שבו התלונה אישה על השר הפנים סילבן שלום שהטריד אותה בניגוד לרצונה, טוענת כעת מתלוננת נוספת על מקרה דומה: "הוא הטריד אותי כשנתן לי טרמפ מהכנסת ב-1993".{ שלום מסתבך }

 גל תלונות:  לאחר הפרסום היום (רביעי) ב"הארץ" שבו התלונה  אישה על השר הפנים סילבן שלום שהטריד אותה בניגוד לרצונה, טוענת כעת מתלוננת נוספת על מקרה דומה: "הוא הטריד אותי כשנתן לי טרמפ מהכנסת ב-1993".

 

"אתם יודעים למה אני מאמינה למתלוננות על סילבן שלום?", אמרה המתלוננת הנוספת. "כי אני מאמינה למתלוננות על העבירות".

בשיחה עם חדשות 2 היא אמרה שעשתה את המעשה "כדי שעוד בנות יתלוננו, "תמיד היה מאוד ידידותי ונחמד. הייתי באחד הימים בכנסת לצורך עבודה, הוא הציע לי טרמפ והסכמתי. במהלך הדרך הוא פשוט הטריד אותי  והזזתי לו את היד". לדבריה, היא לא התלוננה עד היום כי "אף אחת לא התלוננה באותה תקופה. גם על דברים גרועים יותר לא התלוננו".

 

 

על הטענות שהגיעו לידי המשטרה לא חלה התיישנות, אך האישה סירבה להתלונן. השר שלום טען בתגובה לדברים כי "מדובר במיחזור טענות שאין להן שחר. העניין נבדק והסתיים בלא כלום". בעקבות הפרסום, פנו חברות כנסת ליועץ המשפטי וינשטיין בבקשה שיורה על חקירת הפרשה.

 

מטעמו של שלום נמסר ל"הארץ" כי "מדובר במיחזור טענות שאין להן שחר. הנושא נבדק לעומק בעבר על ידי רשויות האכיפה ובהתאם להחלטת היועץ המשפטי לממשלה, על דעת המשטרה והפרקליטות, העניין הסתיים בלא כלום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.