מתנדבים תחת אש

למרות הפחד והקושי, ממשיכים המתנדבים בחלוקת המצרכים לתושבי הדרום, מתוך תחושת שליחות וחסד:

"כשבידיי חבילות, עמוסות במוצרי מזון, נשמעה האזעקה- עולה ויורדת. בזריזות, חיפשנו את המרחב המוגן הקרוב ביותר, כשמעלינו נשמעים יירוטים והדי התפוצצויות, זה היה מפחיד מאוד, אבל כשראינו את השמחה בבתי התושבים, שסובלים מהקולות והפחד הזה, באופן יומיומי, הרגשנו תחושת שליחות אמיתית וסיפוק רב".

כך מספר חיים, מתנדב בארגון "חסדי נעמי" שיחד עם מתנדבים רבים ונוספים, ממשיכים לדאוג לתושבי הדרום, במסגרת מבצע "חסד איתן" לעורף איתן.

גם משה, מתנדב נוסף ואב לילדים, סיפר "באמצע חלוקת המזון, לעיתים קרובות, יש מטחי טילים ואזעקות, אנחנו תופסים מחסה באזור ומסתתרים לכמה דקות, על פי הנחיות פיקוד העורף, במקרים בהם אין בסמוך אלינו מחסה, אנו מסתתרים מאחורי מכולת המזון, נשכבים על הרצפה וממתינים, כשברקע, הדי השיגורים".

המתנדבים, שמחלקים מידי יום, טונות של מוצרי מזון לתושבי הדרום מתוך מסירות נפש של ממש, לא נרתעים מהמצב ולמרות שבשבוע שעבר נתקלו המתנדבים במטחי טילים בשעת החלוקה, בשדרות, באשדוד ובמקומות נוספים, גם השבוע הם ממשיכים בשגרת החסד שלהם.

בנוסף, ממשיכים בחסדי נעמי בפעילות מואצת למען ילדי הדרום, מאות ילדים מגיעים לימי כיף באולמי ארמונות חן, שם מצפים להם מתקנים מתנפחים, הפתעות, ממתקים והפעלות, הילדים נהנים וחוזרים עם חוויות רבות שעוזרות להם להמשיך בלחץ הרגשי והפחד, איתו הם מתמודדים כבר תקופה ארוכה.

 

מתנדבי חסדי נעמי בחלוקת מזון לתושבי הדרום

מתנדבי חסדי נעמי בחלוקת מזון לתושבי הדרום03

למעונינים להתנדב, וכן לתיאום הגעת ילדי הדרום, ניתן להיכנס לאתר חסדי נעמי: www.naomi.org.il או לטל. 03-6777777

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.