המתנדבים החרדים בבית הנשיא (גלריה)

בטקס רב רושם התכנסו מאות מתנדבי ארגוני ההצלה החרדים למעמד הוקרה לפעילותם על ידי נשיא המדינה ראובן ריבלין. תיעוד { חנוכה בבית הנשיא}

בטקס שהתקיים בבית הנשיא בירושלים כובדו להדליק את נר החנוכה יחד עם נשיא המדינה מנכ"ל זק"א ת"א הרב צבי חסיד, יו"ר הצלה אושי שלומוביץ ויו"ר צוות הצלה אברהם רייכמן.

במעמד השתתפו כ-100 מתנדבי ארגוני ההצלה הפועלים תחת מד"א ומתנדבי ארגון זק"א ת"א.
בין הארגונים שהשתתפו היו: הצלה, צוות הצלה, החובש הר-נוף, הצלה פתח תקוה, הצלה כפר חב"ד, הצלה צפון, הצלה אלעד הצלה איו"ש והצלה יבניאל.

ברחבת בית הנשיא הונחו במיצג מרשים אופנועי ארגוני ההצלה הפעילים בשיתוף מד"א וכן של ארגון זק"א ת"א.

בדברים שנשא נשיא המדינה ראובן ריבלין הוא שיבח את פעילותם של ארגוני ההצלה שמצילים חיי אדם בישראל והזכיר את פעילות הקודש של זק"א ת"א גם באירועי הטרור שמתרחשים בימים קשים אלו.

במהלך הטקס נשאו דברים מרגשים נציגי המתנדבים ששיתפו את הקהל בסיפורים מרגשים ומקרי הצלת החיים.

מנכ"ל זק"א ת"א צבי חסיד: "אנחנו רוצים להודות לנשיא המדינה ראובן ריבלין על קיום טקס ההצדעה לארגוננו. מתנדבי זק"א ת"א עוסקים יום יום בשמירת כבוד הנפטרים ומגוון פעילויות למען העם בישראל, וטקס הצדעה זה מעניק עידוד רב למתנדבים".

יו"ר צוות הצלה אברהם רייכמן: "האירוע בבית הנשיא נערך בעיצומו של גל הטרור בירושלים, בעת שאנו כונני מד"א וצוות הצלה ערוכים בכל רגע לקריאה, ומטפלים יום יום באירועים הקשים. האירוע חיזק אותנו להמשיך ולפעול למען הצלת חיי אדם".

יו"ר הצלה אושי שלומוביץ: "ראינו את הכבוד והערכה שרוחש הנשיא כלפיי ארגון מד"א והעומד בראשו מר אלי בין. הייתה לנו הזכות והכבוד כארגון הצלה גדול שנוסד ע״י גדולי הדור לייצג באירוע ביחד עם שאר ארגוני ההצלה הפועלים תחת מד"א במגזר החרדי".

צפו בגלריה

צילום : אסף ברזינגר – לוגסי

IMG_2214 IMG_2214_1 IMG_2216 IMG_2217 IMG_2218 IMG_2219 IMG_2220 IMG_2221 IMG_2213

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.