מתנות לאשת החיל שנוהגת ברכב

אם גם האשה שלכם מבלה שעות ארוכות מאחורי ההגה, אולי תנצלו כמוני את חג האהבה כתירוץ להעניק לה מתנה. כיוון שהיא משתמשת בו בפועל יותר ממני, יגעתי ומצאתי כמה מתנות מיוחדות שיכולות להתאים לאישה האוחזת בהגה, כל מה שנותר לעשות הוא לבחור מביניהן את זו שתביע את אהבתי בצורה הטובה ביותר

אהרן פוסק

אשת החיל שלי מבלה שעות ארוכות בנהיגה, לטובת פיזור ואיסוף הילדים; ביקור של בני משפחה אחרים; קניות וסידורים – המכונית המשפחתית היא הממלכה שלה, לא פחות מהבית עצמו. האשה שלי היא אשת חיל בכל רמ״ח אבריה, לא תמיד אני זוכר להגיד לה את זה וזו הסיבה שיום הוולנטיינז – שרחוק מאיתנו יותר מהארץ המובטחת לבני ישראל – הוא תירוץ לכפר על אוזלת ידי. השבוע יציינו מיליוני גויים ברחבי העולם את יום האהבה שלהם, ואתם יכולים ללכת בדרכי ולבחור לאשת-החיל-האוחזת-בהגה שלכם אחת ממש המתנות שביניהן אני מתלבט השנה.

ביטוח מקיף

ברור לי שאין שום דבר רומנטי בביטוח, אבל בשקט נפשי יש ויש ובמובנים רבים ביטוח מקיף  מאפשר אותו. רכישת ואחזקת מכונית נחשבות לפרוסה מכובדת מעוגת ההוצאות המשפחתית, ובמקרה של תאונה עם נזק לרכוש, צפויה הפרוסה הזו לגדול באופן משמעותי. ביטוח מקיף יכול להקיף בתוכו גם תיקוני דרך קלים ושירותי גרירה, אירועים שצפויים לקרות במהלך חיי הרכב. עצם הידיעה שיש לכל זה פתרון ומענה בעת הצורך, תעניק לכם ולאשת החיל אפשרות להוריד דאגה אחת מסדר היום שלכם ובעיני זו לא פחות מאהבת אמת.

ערכת ניקוי

אם בחירת לבכם אוהבת את האוטו שלה נקי ומצוחצח ואף מקפידה לנקות אותו בעצמה, המשך לקרוא – אם לא – דלג למתנה הבאה. סלסלת השי שלכם ככל הנראה תגיע בצורת דלי שטיפה ובתוכו תוכלו להניח מיטב מוצרי הניקוי שתוכלו לשים את ידכם עליהם: מטליות ייעודיות לניקוי ג׳נטים או פנסים, מסיר סימני מים, שמפו וקס או ערכה לחידוש ושמירה על ריפודי עור – או כל חומר אחר שמתאים למכונית. אם היא אוהבת אותו נקי, אבל אין לה באמת זמן גם לזה, אתם יכולים להכריז על עצמכם כחלק מהמתנה, כשכל 40 ימים – או כל מספר טיפולוגי אחר לבחירתכם – אתם תהיו אלו שיצחצחו אותו לכבודה.

שקיפות מלאה

אחד העקרונות הבסיסיים של נהיגה בטוחה הוא לא להוריד את העיניים מהכביש, אבל בין הודעות ווטסאפ, ילדים ושירותי ניווט שמורים את הדרך ומוסיפים לרעש הכללי, לא תמיד מדובר במשימה פשוטה. העתיד לשמחתנו כבר כאן ואתם יכולים לצייד את המכונית במערכת Navdy, מערכת הרכב המרובדת הראשונה בעולם. כל המידע הרלוונטי כגון מפות, כמו גם שיחות והודעות נכנסות, יוצגו בשקיפות על השמשה הקדמית, מה שמבטיח שהעיניים ישארו על הכביש.

יום בספא

אם אשת החיל אוהבת את האוטו שלה נקי ומצוחצח – אבל באמת שאין לה שום עניין לטפל (גם) בנושא הזה, פנקו אותה ביום ספא לרכב. קחו בעצמכם את האוטו לשטיפה חיצונית ופנימית יסודית, כזו שלאחריה נדמה לרגע שלפני שעה קלה הורדו הניילונים ממושבי המכונית. אם ספא באופן כללי זה הקטע של האשה שלכם, אולי תורידו אותה בדרך באחד, ואספו אותה בדרך חזרה כשהיא בכוחות מחודשים.

למקומות, היכוני, סעי

אם אשת החיל היא גם קצת נהגת-שודים באופיה, יתכן והיא תשמח לקבל שיעור בנהיגת-מרוצים. ישנם כמה מקומות בישראל שמציעים קורסי נהיגת ראלי או נהיגה ספורטיבית מלאים, אם האשה מתכננת קריירה בתחום, אבל אפשר גם להעניק לה יום כיף כנהגת מרוצים ליום אחד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.