מתנות קטנות- ערך גדול

שיתוף פעולה חגיגי בין "שמחונים", חברת המזכרות הייחודית והמקורית בעולם, לחברת 'יפה נוף, פלדהיים' מקנה מתנה משמחת ושווה. החברה המזוהה עם מזכרות נאות ויודאיקה, המפארת כל בית יהודי, משלבת מהלך מרנין עם הוצאת הספרים הגדולה לספרות יהודית ותורנית: רוכשים ברשת חנויות יפה נוף פלדהיים, את הלהיט זיפל'ה – מיני סידור ארנק, ומקבלים במתנה תהילים מסדרת עת רצון!

הזיפל'ה וסידור התהילים של שמחונים מהווים מתנה מושלמת לבת מצווה, אירוסין, ולכל אירוע חגיגי או סיבה טובה, וגם כשרוצים להתחדש במשהו קטן וטוב, או ליתר דיוק 2 דברים קטנים וטובים – במחיר מתנה אחת, מקבלים שתיים!

קולקציית סידורי ארנק הכיס המתוחכמים, כוללת מבחר סידורים ותהילים בעלי סגירת ריצ'רצ' השומרים על תוכן הסידור ושלמות הדפים וכן ידית נשיאה. הצורה של זיפל'ה – מרובעת ולא שגרתית, בתכנון מדויק ונוח לנשיאה.

שלל הפטנטים והגימיקים המיוחדים המשולבים בו הפכו אותו זה מכבר למוצר המבוקש ביותר בעולם ספרי הקודש האישיים. גישת ה"ואנווהו" של 'שמחונים' באה לידי ביטוי בעושר גווני הכריכה, בשרטוט הנקי, בעיטור קווי טקסטורה עדינים של הטבעת הכסף, בשיבוץ אבני סברובסקי משובבי עין, ועל הכול – גימורים ותיפורים מדויקים ששמם כבר יצא למרחוק.

השבחים המורעפים על סידור עת רצון זיפל'ה, לא מסתכמים רק בכריכה מרובעת ומשוכללת: תוכן הסידור מחזיק ברכה עוד יותר: לבד מעימוד הסידור, הפונט הבהיר והגודל הנהיר וגודלו מעידים על העיצוב הנקי. גם העובדה שכל סידור של 'שמחונים' מופק מלכתחילה בכל הנוסחים המקובלים, הופכת את הזיפל'ה של 'שמחונים' לסידור-ארנק הייעודי הטוב ביותר בשוק.

המבצע בתוקף עד זאת חנוכה תשע"ה ועד גמר המלאי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.