מתקפה אכזרית של דאעש בסוריה(וידאו)

ארגון דאעש במתקפה משולבת בסוריה. ארבע מכוניות תופת, שני מחבלים מתאבדים ומאות נפגעים. ובמקביל דאעש מציג ילד בן אחת עשרה שיוצא בהשראת אביו למשימת התאבדות. {צפו בסיכום}

ארגון דאעש במתקפה משולבת בסוריה. ארבע מכוניות תופת, שני מחבלים מתאבדים ומאות נפגעים. ובמקביל דאעש מציג ילד בן אחת עשרה שיוצא בהשראת אביו למשימת התאבדות.

פרשן הערוץ הראשון עודד גרנות: הפיגועים של דאעש באים בתגובה על המעורבות הרוסית בסוריה, ומתברר שלא רק אובמה מאכזב את המדינות הערביות המתונות.

הטלוויזיה הממלכתית בסוריה ועדי ראייה מסרו כי שלושה פיצוצים נשמעו היום ליד בית החולים המחוזי א-סאדר. אחד מהם היה מכונית ממולכדת שפוצצה בידי שני מחבלים מתאבדים מרחוק. השניים האחרים היו המחבלים המתאבדים שפוצצו את המטענים שחגרו על גופם. ארגון המדינה האיסלאמית (דאעש) קיבל אחריות על הפיגוע הזה.

סוריה מאשימה את דאעש בביצוע הפיגוע הכפול שאירע היום בעיר חומס ובו נהרגו עשרות אזרחים. שתי מכוניות תופת התפוצצו בשכונה בעלת רוב ארמני במרכז העיר. מושל חומס, טלאל בראזי, אמר כי מניין ההרוגים 34. עוד עשרות נפצעו.

לפי דיווחי סוכנות רויטרס, מניין ההרוגים עומד על 46. "זה אינו מאבק לחירות", טען מושל העיר, "הם רוצים לזרוע כאוס ולקרוע את סוריה, כדי ליישם את הפרויקט הציוני שלהם". לפני חודש ביצע דאעש פיגוע תופת בחומס, שבו נהרגו 24 בני אדם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.