מתקפה חריפה: "אבי מורי אסר ללכת לכינוסים של רבני מפלגת השעטנז" (הקלטה)

בכנס פעילי ש"ס תקף בנו של מרן הרב עובדיה, הרב דוד יוסף את מפלגת יחד ורבני הציונות הדתית. "האם נראה לכם שמרן היה נותן רשות ללכת עם כהנא? שטבון הוא חלק מהמזרחי היה לוחם בעולם הישיבות". עוד הוסיף: "אבי מורי אסר עלי ללכת לכינוסים שרבניהם היו נוכחים שם". האזינו

בכנס בחירות אמש תקף הרב דוד יוסף בחריפות את מפלגתו של אלי ישי המשלבת דתיים לאומיים ונשמעת גם לגדולי תורה חובשי כיפות סרוגות.

"אל תאמינו לאף אחד נראה לכם שמרן נתן למישהו רשות ללכת עם כהנא? ח"כ שטבון בנושא ההקצבות היה חלק מהמזרחי הוא היה לוחם בעולם הישיבות. הוא פושט את טלפיו ואומר כשר אני". פתח הגר"ד את דבריו.

הרב יוסף הוסיף: "ביטול הקצבאות והבטחת הכנסה הכל נעשה ע"י אלה שהם התחברו אליהם ראש המתפלגים ניהל מו"מ עם אריאל שהוא ראש הלוחמים נגדנו, רק לאחמ"כ אריאל זרק אותו".

"אבי מורי אסר עלי ללכת לכינוסי שרבניהם היו נוכחים שם. היום, הם (רבני המזרחי) ראשי המפלגה הזו. מה זה השעטנז הזה?! המטרה שלנו לעשות חשבון נפש – אנחנו אשמים לפני שנתיים עבדנו והיה חסר פחות מחמשת אלפים קולות בשביל מנדט נוסף אם לא היו 'המתפלגים' היינו מקבלים עוד 3 מנדטים והממשלה הרעה הזאת לא הייתה קמה".

[alooma ref="f8ea76d8da23ee57c15944d41431c089.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

"אל תאמינו לסקרים אני מסתובב בארץ אנחנו נהיה הפתעת הבחירות בעזרת ה' אנחנו נמלא את הצוואה של אבא, אם מישהו מספר לכם שהוא שינה את דעתו אל תאמינו לו הוא לא היה נותן לאף אחד רשות נגד ש"ס".

לפני מספר ימים בכנס נוסף תקף גם אז הרב דוד יוסף את רבני הציונות הדתית: הרב יוסף סיפר כי בעבר הצטווה על ידי אביו הרב עובדיה יוסף זצ"ל שלא לשבת בשולחן אחד עם רב ידוע, כהגדרתו, המשתייך לציונות הדתית.

"לפני פחות משנתיים כשאחי הגדול הגאון הרב יעקב הלך לעולמו, עשו לו איזה ערב אחד לזכרו בירושלים. מתקשר אלי אברך, אמר לי 'שמך מופיע במודעות לצידו של אותו רב דתי לאומי'. אמרתי לו לי יש דעת תורה, אלך לשאול. מה שאבי יורה לי, כך אעשה".

הרב יוסף הסביר את ההתלבטות. "מצד אחד כבודו של אחי הגדול, מצד שני, לשבת בשולחן אחד עם אותו איש, מראשי הרבנים שלהם שהיום הולך עם המתפלגים. אמר לי אבי מורי: 'אסור לך לשבת עם האיש הזה"'.

בשלב הזה עבר הרב יוסף לתקוף בחריפות את רבני הציונות הדתית. "והיום הולכים איתו במפלגה אחת. שעטנז. הם קוראים לזה אחדות? יחד שבטי ישראל? זו לא התורה שלנו, זה לא הצביון שלנו. כל האמצעים כאן כשרים. לערבב קודש וחול ללכת עם אותם אלה שרדפו אותנו ושונאים אותנו, וקוראים לזה אחדות.

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שימו לב טוב טוב!!!

  מרן בוכה בקלטת שדרעי החליף את הרב צ'יקוטאי ברב טולדנו, בניגוד לבקשותיו החוזרות ונשנות של מרן, שישאיר דווקאת צ'יקוטאי בתפקיד..

  לידיעתכם, הרב צ'יקוטאי הינו חובש כיפה סרוגה, ואילו הרב טולדנו חרדי. שניהם חתניו. ומרן ביקשה שדווקא הכיפה סרוגה יהיה הרב.

  מרן לא הסתכל על הכיפה, אלא על מה שמתחת לכיפה.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 2. המרן של דוד יוסף זה דרעי. והראיה, בזמן שאלי ישי היה יו"ר אז הוא אסר על האברכים בכולל שלו לעבוד לשס, ומרן מאד כעס עליו.

  מרן אמר בקולו כל כך הרבה שבחים על ישיבות ההסדר. וכמה הוא שיבח את הרב שפירא שהוא מגדולי הדור, אפילו שהיה לו כיפה סרוגה.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 3. דוד יוסף, נימאסת לך עם העבריין דרעי למעשייהו שם מקומך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מצביעי אלי ישי שימו לב לפיתקי ההצבעה שהם תואמים לפתק שעל הלוח בקלפי יש זיופים ! בין הזיופים : הוסיפו את המילה הרב

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. נזכיר לך שבטעות לא מוציא דבר אמת מפיך שאביך הגדול השתתף בכינוסי תורה בישיבת מרכז הרב פעמים רבות וישב על במה אחת עם גדולי התורה של דתיים הציונים כולם ללא יוצא מהכלל

  שקרן פתלוגי |
  הגב
 6. הרב דוד יוסף, תקשיב טוב טוב, אתה לא מיצג את הרב עובדיה, אחיך הגדול שהזכרת שהתנגד בגלוי לך ולכל המושחתים שסביבך, הוא הוא המיצג של האבא הגדול – והוא כיבד כל יהודי – וברור כשמש לכל מי שהכירו שהיום הוא היה הולך עם יחד

  דוד |
  הגב
 7. לרב דוד יוסף יש כישורים של מנהיג…
  הלוואי שנזכה שינהיג אותנו !
  ממש מזכיר את אביו זצ"ל.

  שטיגניסט |
  הגב
 8. אביך מורך היה מבקשר פעמיים בשנה בישיבת הדגל של הציונות בדתית מרכז הרב.
  בהזכרה לגאון רבי אברהם שפירא זצ"ל.
  ולפני הימים הנוראים.

  יאיר |
  הגב
 9. דודי יוסף עפר לפיך עבריין כמו חברייך אריה ובני אלבז בגדת במרן בחייו מי אתה שתדבר בשם מרן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 10. אין זה הרב דויד יוסף. מישהו התחפס ומוציא כל מיני שקרים על הרב עובדיה ואלי ישי בלבושו. זה התחיל באלעד מיד אחרי פטירת מרן, וממשיך עד היום. ממש כמו השד שנכנס בשלמה המלך. מקווה שיתרפא בקרוב.

  שמעון |
  הגב