"מי שיגיע לעצרת – אני לא רוצה לעמוד בד' אמותיו" (הקלטה)

הגרש"י בורנשטיין, ר"י 'קריית מלך', יוצא היום במתקפה חריפה נגד מפגן הכוח של 'הפלג' באצטדיון הארנה: "אם מישהו משתתף בעצרת של היום אני לא רוצה שייכות איתו" • "לא להתפעל מהפרסומים הטמאים והמתועבים שכל כולם עלילות שקר. כאן בישיבה כולם משועבדים לרבותינו ומצביעים ג'" • האזינו

שלושה ימים לבחירות: הגאון רבי שמואל יעקב בורנשטיין ראש ישיבת 'קריית מלך' יוצא למתקפה חריפה נגד עצרת 'הפלג הירושלמי' הערב באצטדיון הארנה שם צפויה להתקבל הכרעה נגד ההצבעה ל'יהדות התורה'.

בשיחה שנשא מוקדם יותר בפני מאות תלמידי הישיבה ותוכנה הגיעה לידי 'קוקר' פתח הגרש"י: "ביום שלישי הקרוב כולנו מחוייבים ומצווים מפיהם של זקני הדור וכל גדולי ישראל שיחיו לפי המסורת שיש לנו בכל השנים, ממרן החזו"א, מרן החזון יחזקאל, הקהילות יעקב, האבי עזרי והגרי"ש אלישיב. ובמיוחד הפעם הזו שאנו עומדים בפני סכנות עצומות והגזירות הנוראות".

הגרש"י המשיך: היו אצלי בביתי 2 אנשים יודעי דבר מומחים והראו במסמכים גלויים שיש רצון לחוקק 100 חוקים נוראים שיביאו למצב שיהודי החרדי לדבר ה' לא יוכל להיות כאן ורובם לא על ידי גלויי הראש אלא רובם חוקים על ידי אנשים שמשהו מכסה את ראשם הטמא".

[alooma ref="d4e2ef758a7fb46c9f9cd2fc86141512.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

"מטילים ספיקות בדברים פשוטים וברורים זקני הדור בכל כוחם יש כאלה שמפקפקים וחושבים להימנע או להצטרף לאלה שרוצים להגביר את כח הטומאה. בלי ספק, שלא יהיה אחד מבני הישיבה שלא ישתתף בהצבעה עבור 'יהדות התורה' שסימנה ג' בלבד כל אלה שנמצאים בישיבה הקדושה משועבדים לרבותינו, אי אפשר להימנע יש קריאה מי לה' אלי, חס ושלום להשפיע או להימנע".

כאן עבר הגרש"י לתקוף ולהזהיר נגד ההשתתפות בעצרת 'הפלג הירושלמי' הערב באצטדיון הארנה: "אם חס ושלום מישהו משתתף בעצרת של היום או שיצביע פתק לבן או שיצביע למפלגה אחרת אני לא רוצה שום שייכות איתו ואני לא רוצה לעמוד בד' אמותיו חס ושלום. הגם לכבוש את המלכה עימי בבית? שלא יהיה כדבר הזה! לא להתפעל מהפרסומים הטמאים והמתועבים שכל כולם עלילות שקר אין בהם טיפה של יראת שמים כולו סדום רשעות ואכזריות לא היה מעולם דבר כזה לתקוע חרב בליבם של רבבות בני התורה . זה התגברות הטומאה של הדור שלנו, הדברים פשוטים שנעשה רק למען כבוד שמו יתברך".

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שטיות והבלים
  הם צודקים במאה אחוז
  זילזלו בהם שנתיים כעת מגיעים אליהם?

  מוישה |
  הגב
 2. ממנו ילמדו וכן יעשו כל ראשי הישיבות המשגיחים והמשפיעים של הדור. אשרינו שזכינו לשמוע דעת תורה מהגאון הגדול רש"י שליט"א את לעשות לה' עכשיו זה לא זמן לחשבונות זה זמן לעשות ולשכוח לפחות לרגע את כל המחלוקת "ויעשו כולם אגודה אחת לעשות רצון אבינו שבשמים"

  שמוליק קטן |
  הגב
 3. נשמע ממש מטורף על כל הראש. הוא ממש מנותק לגמרי מהמציאות. אני מציע לו שיעיין בחוברת שחולקה ביום שישי האחרון ואז נראה אותו בעצמו מגיע לעצרת הקדושה בארנה

  ירושלמי |
  הגב
 4. משהו יש באויר של בני ברק,
  רש"י לא היה כזה, מה קרה לו?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. אשרי הדור שיהודים צדיקים כמו רבי שמואל יעקב בורשטיין בתוכו!!! יהודי זקן שכל כולו פרישות וצדקות, שאלפים מתלמידיו מכהנים כראשי ישיבות ורמי"ם, עומד בחזית הברורה והצרופה לימין קדשם של אש התורה מרן הגר"ח קנייבסקי – בנו יחידו של מרן הסטיימלר אשר היה חביבו כבנו של מרן החזו"א.
  מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא.

  יעקב |
  הגב