מתקפה חריפה נגד השר אריאל: "משוגע, מי התיר לכם לשפוך דם"(הקלטה)

מתקפה חריפה נגד העולים להר הבית: הגאון רבי בן ציון מוצפי מגדולי הפוסקים בציבור הספרדי תקף אמש במסגרת שיעורו את אישי הציבור והרבנים העולים או מתירים עלייה להר הבית בימים אלו. "איזה גבורה זה לעלות להר הבית? מי התיר להם לשפוך דם יהודי?" "חיילים מוסרים את הנפש על מנת להציל אותנו, איזה רב התיר להתגרות באומות העולם"? האזינו. {הגרב"צ מוצפי נגד העולים להר}

מתקפה חריפה נגד העולים להר הבית: הגאון רבי בן ציון מוצפי מגדולי הפוסקים בציבור הספרדי תקף אמש במסגרת שיעורו את אישי הציבור והרבנים העולים או מתירים עלייה להר הבית בימים אלו. "איזה גבורה זה לעלות להר הבית? מי התיר להם לשפוך דם יהודי?"

הטרור הולך ומתפרש ברחבי הארץ, אבל נראה שמקום אחד הוא עדיין מוקד המתיחות המרכזי, וכל התרחשות בו מציתה את כל הגזרות – הר הבית. הגרב"צ מוצפי אמר בדבריו כי עליית היהודים להר הבית גורמת לתסיסת ירושלים ולאלימות, והבהיר כי אסור לעלות למקום.


צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

"לבוא ולהתגרות בכל האומת העולם? איזה גבורה זו בשביל זה יישפך דם ישראל? מי התיר להם? חיילים מוסרים את הנפש, יש כאלה נמצאים כוחות סמויים בין הרוצחים ומחרפים נפשם להציל אותנו, מי התיר לך לעלות להר הבית? שב תלמד תורה לך לקברי האבות, תבקש רחמים לך לרבי שמעון בר יוחאי, לא חסר לאן ללכת". אמר הרב מוצפי.

הרב הוסיף: "הר הבית לא בידינו למה להתגרות באומות האולם למה לגרום שיישפך דם, על מה ולמה יש איזה רב שהתיר להיכנס לשם מותר להתגרות באומות העולם?"

בשבוע שעבר תקף ראב"ד העדה החרדית הגר"מ שטרנבוך את העולים להר הבית: "הנה השנה בתקופת סוכות התרבו הרציחות בעיר הקודש ובארץ הקודש רחמנא ליצלן, ובוודאי אותם קומץ אנשים שעולים להר הבית יתנו את הדין על כך, כי הם גורמים להסתת הישמעאלים להרוג בנו".

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עצם זה שאני יהודי זו התגרות באומות העולם ?

  מי התיר לי להיות יהודי??

  איש ימיני שושן הבירה |
  הגב
 2. ומי לחש לכבוד הרב בגלל מה נהרגים אנשים בפיגועים

  איש ימיני שושן הבירה |
  הגב
 3. גם לגור בארץ ישראל מחמם את הערבים הנבלות, אז בואו נעבור לחו"ל, טענה מטופשת וגלותית!

  דוד |
  הגב
  • מה זה קשור? הוא אמר שעברה לעלות להר הבית גם בגלל שזה מעצבן את הערבים אבל בעיקר שזה עברה

   שתוק |
   הגב
 4. מדוע אנשי הדת הערבים מרימים את רוח הערבים בגאווה . ואצלנו רבנים חרדים מחלישים את רוח העם בטענות ששייכות לגלות . התשובה לערבים היא רק לשדר עצמה ולהפסיק לפחד . אחרת נצטרך לחזור . אנחנו הרבה הרבה הרבה יותר חזקים מכל בחינה ברוך ה' . . רק צריך לקבל החלטות ברורות .

  אורן חורי |
  הגב
 5. אותם הטענות העלו המתנגדים בכל הדורות נגד עליה לארץ ישראל!!!

  ככה הולך הגאולה…

  אלי |
  הגב
  • יהודים יקרים, אנא קראו! הדברים מאהבה ומדאגה!!! אנו בתחילתה של תקופה איומה ונוראה שהולכת להציף בתי עלמין ח"ו. באחת ההלוויות אנו נשמע את צעקתה של אמא יהודייה שאיבדה את… צעקה שאנו יכולים עדיין לעצור, צעקה שאנו יכולים לדאוג יחד שלא תבוא!

   הדרך לעצור את הצעקה ואת הצרות היא להבין את המסר משמים,
   להבין שהגיע הזמן לחזור בתשובה!!! כי לא נותר עוד הרבה זמן!!! גם "לא לשכוח" שכל הצרות בגלל הערב רב – מחללי ד’ הרשעים "החרדקי"ם" המשומדים העמלקים המסיונרים שמרחיקים את עם ישראל מהקב"ה, וראה בך ערות דבר ושב מאחריך.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 6. ממש עמרציות
  מי שיוצא נגד אלו שדורשים את ציון הוא הוא זה ששופך דמים

  כולל לשמה |
  הגב
 7. עם כל הכבוד הטיעון הזה הוא תת רמה
  להר הבית עולים מאז ומתמיד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב