מתקפה חריפה נגד יו"ר הכנסת: "הוא פוטין 2. שיתפטר מתפקידו"

בעקבות ההקלטות בהן נשמע מותח ביקורת קשה על נתניהו: מתקפה חריפה נגד יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין

סערת ההקלטות של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, ממשיכה להוציא כותרות: ח"כ אורן חזן אמר הבוקר בתגובה לדברי יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי ראה"מ השתגע: "להגיד על ראש ממשלה שהוא משוגע ולא יכול להמשיך בתפקידו זו חציית גבול מסוכנת. יש לחקור את הפגישה ואת כל הנאמר בה שכן מדובר בבעל תפקיד ממלכתי. מדבריו עולה חשש כי אדלשטיין מוביל ניסיון פוטש של יו"ר כנסת שמחוייב מתוקף תפקידו לממלכתיות נגד ראה"מ מכהן. זה לא עניין של מה בכך שיו"ר הכנסת מנסה להשתלט על תפקיד ראה"מ והשלטון במדינת ישראל תוך האשמה של נתניהו בחוסר כשרות למלא את תפקידו כי השתגע".

ח"כ חזן הוסיף ואמר: "אחרי שבהתחלה האיש הזה אדלשטיין החרים אותי – היום הוא כבר מחרים את רה"מ, 15 חברי כנסת מסיעת הליכוד בכנסת ואת המועמדים החדשים שלא ראויים לדעתו. נראה שבשקט בשקט גדל לנו כאן פוטין 2 שרוצה להשתלט ולקבוע בעצמו מי יהיה בהנהגה ומי לא!".

לסיום אמר כי "כמו בוגי לפניו שחתר נגד רוה"מ, גם אדלשטיין איבד את הזכות להיות חלק מסיעת הליכוד בכנסת ומתנועת הליכוד בכלל. לא נחכה עד שישלים את תוכניתו להיות נשיא מדינה ואז ייצא נגד הליכוד בבוטות. כדאי שנבהיר לו מה אנחנו חושבים עליו עכשיו – עליו להתפטר מתפקידו ולעזוב את הליכוד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.