מתקפה מבית: "דרעי הוא אנטיוכוס של הדור, השתלט על מרן וקיבל את התפקיד" (וידאו)

אחד מחברי הכנסת של ש"ס התראיין בעילום שם לnrg ותקף: "דרעי רוצה לרענן את הרשימה? שירענן קודם את עצמו"

הקרע בש"ס: העיתונאי שלום ירושלמי מפרסם באתר nrg דברים חסרי תקדים בחריפותם שאמר אחד מחברי הכנסת של ש"ס כנגד יו"ר המפלגה.

"אני רואה את דרעי עומד בראש התנועה וזה מפריע לי, הורס אותי. את כולנו. הלוואי שהייתי יכול לעשות מעשה, ואלי ישי היה היום במקומו. ישי מייצג את הנאמנות ואת היושר. לדרעי יש סטיגמות אחרות לגמרי. אף אחד לא מאמין לו, גם לא בכירי התנועה. יום אחד הוא דרעי, יום אחד הוא אריה ויום אחד יש אריה מכלוף דרעי".

הח"כ האשים את דרעי ואנשיו בהטלת אימה ושימוש באלימות במטרה לבסס את שליטתו במפלגה: "כמו שעושים במאפיה. כמו שעורפים ראשים בדאעש".

"אריה זו עבודה זרה, זו עבודת אלילים. הוא אנטיוכוס של הדור. הוא רוצה שכולם ישתחוו לו כי כך ציווה לו המלך. כל חכמי התורה סרים למרותו ולא ההיפך. הוא הכניע אותם. האנשים שלו מפעילים אלימות נגד אלי ישי, שהרב עובדיה אמר עליו 'בכל ביתי נאמן הוא'. זו דרכו של מרן? הוא מכריח אותנו לחתום על מכתבים שאנחנו לא מסכימים איתם. זו הייתה דרכו של מרן? של אלי ישי?"

"דרעי פוגע גם ברבנים שלא הולכים בתלם. לדוגמא מסיבת העיתונאים שלו עם עדינה בר-שלום מול ציבור של עולם התורה. מרן בחיים לא היה מרשה לה להשתתף בכנס כזה. גם אצל נשיא מועצת החכמים, הרב שלום כהן, עדינה מוקצה מחמת מיאוס. הרב יצא נגד המכללה שלה. עכשיו דרעי מדבר בשם חכמי התורה, וטוען שישי לא הולך בדרכי מרן. מי לא הולך בדרכי מרן ומועצת החכמים? זה נקרא בן בליעל. נבל ברשות התורה. כך הוא גם השתלט כנראה על מרן וקיבל את התפקיד. יום יבוא וכולם ידעו איך זה קרה".

הח"כ הוסיף: "אני שומע שדרעי רוצה לרענן את הרשימה. קודם כל שירענן את עצמו. הוא גורם לנו נזק אדיר. אני שומע אותו מדבר על האנשים שהפגינו נגד מרן שהולכים עם ישי? למה זה קרה? כי דרעי הביא עלינו את הסכם אוסלו. הוא מייצג את השמאל. זה לא ש"ס".

בסיום דבריו השמיע הח"כ תחזית פסימית באשר לבחירות הקרובות: "הרבנים שהולכים עם ישי מייצגים חצרות בעלות כוח אדיר. הרבנים מאיר מאזוז, בניהו שמואלי, יורם אברג'ל ורפאל הכהן משפיעים הרבה יותר מהרבנים במועצת חכמי התורה. החיבור עם החרד"לניקים והחב"דניקים יכול להביא לפחות חמישה מנדטים. בני התורה שלא ילכו עם ישי יעברו להצביע ליהדות התורה. אני שומע הרבה קולות כאלה. דרעי יכול להאשים בכל רק את עצמו. פשוט שיקום וילך".

בוידאו: דבריו של דרעי כנגד ישי

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרקי, מרן רצה רבנו עמר כממשיך דרכו אתה טירפדת זאת
  חכם שלום לא מתאים לתחליף מרן ע"ה ואתה מבזה אותו וגורם לו בזיונות רק על זה מגיע כף הקלע מיליון שנה
  אתה נחש מנוול שדואג רק לאינטרסים שלך: נסיעות זלילות בחו"ל יין איטלקי ובשר על האש

  כל מצביעי דרקי אמןןןןןןןןןןןןןןןן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. התגובה הזאת אינה של חבר כנסת משס היא מתאימה ממש לאמנון יצחק כיון שעל הסכם אוסלו ברור וידוע בשס ואף לאלי ישי שאריה בסה"כ היה שליח

  יעקב |
  הגב
 3. שלום ירושלמי משונאיו של אריה דרעי, ומעתה נדע עד היכן מגיעה השנאה, חבל שהוא הורס את השם העיתונאי שלו, מעכשיו הוא יהיה לא אמיו.

  עיתונאי |
  הגב
 4. זה מה שאמר חיים אמסלם על לי ישי ואותם חבי כנסת הסיתו נגדו עכשיו אתם עושים אותו דבר פשוט להקיא

  בסני |
  הגב
 5. רפואה שלמה לכתב המדומיין ולעורך האתר הטיפש שחושבים שמישהו יקנה את ההבלים האלו,
  הרי אם נכון ש7 מח"כי ש"ס שונאים את דרעי למה לא פרשו (עם השם ש"ס, הם הרוב)?
  אם מישהו מח"כי ש"ס דיבר עם ירושלמי שמו כנראה היה אלי ישי…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. דברים שנאמרו בעילום שם פי' נאמרו ע"י כתב האתר פשוטו כמשמעו

  שסניק |
  הגב