מתקפת הדמים מביאה לחשבון נפש: "חבית הנפץ המאיימת על אירופה"(וידאו)

הפיגוע אמש מציף מחדש את האיום הבא של אירופה: כמיליון פליטים שנמלטו בשנה החולפת מהקרבות בעירק ובסוריה. אלפים ממשיכים להגיע מדי יום, אל מה שהפך למחנות פליטים עצומים בהם שורר מחסור במזון, בבגדים, ובהם פורצות מגפות. הצטרפנו למשלחת רופאים מארגון ISRA- AID שמטפלים בפליטים שהסבלנות שלהם פוקעת.

הפיגוע הבוקר מציף מחדש את האיום הבא של אירופה: כמיליון פליטים שנמלטו בשנה החולפת מהקרבות בעירק ובסוריה. אלפים ממשיכים להגיע מדי יום, אל מה שהפך למחנות פליטים עצומים בהם שורר מחסור במזון, בבגדים, ובהם פורצות מגפות. הצטרפנו למשלחת רופאים מארגון ISRA- AID שמטפלים בפליטים שהסבלנות שלהם פוקעת.

באיחור רב, אירופה מבינה שהמדינה האסלאמית איננה רק טריטוריה מרוחקת, אלא רעיון הסוחף אחריו המונים על פני חמש יבשות. מולנבק, בלגיה? מאלמו, שבדיה? סן-דני בפריז, צרפת? כולן ערים ושכונות שנכבשו בידי האיסלאם הקיצוני.

(באדיבות רשת)

ברחבי אירופה הוכו שוב בתדהמה בעקבות מתקפת טרור נוספת על אדמת היבשת, שאירעה הפעם בבריסל. הרשויות מנסות בשעות האחרונות לפענח את המתקפה המשולבת בשדה תעופה ובתחנת מטרו בעיר, שבמהלכה נהרגו לפחות 34 בני אדם ועוד יותר מ-180 איש נפצעו. כמו כן, ראש ממשלת בלגיה שארל מישל כינס מסיבת עיתונאים ואמר כי מדובר ב"יום שחור עבור האומה". מנהיגים מרחבי העולם גינו את הפיגועים, ובחלק ממדינות אירופה הועלתה הכוננות.

ארגון המדינה האיסלמית, דאע"ש, הודיע באמצעות סוכנות ידיעות מזרח תיכונית כי הוא ביצע את מתקפת הטרור.אל-על מבטלת טיסותיה לבריסל מחר. החברה מודיעה כי טיסת אל-על 333 לבריסל מחר וטיסת אל-על 332 מבריסל מבוטלות עקב סגירת שדה התעופה בבריסל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.