נאווי תועד מקבל כסף מ'שוברים שתיקה' (וידאו)

פעיל ארגון השמאל שתועד בתוכנית 'עובדה' ממשיך להסתבך לאחר שניסה לברוח מהארץ, כעת חושף עופר חדד תיעוד בו הוא מקבל כסף עבור פעילותו נגד חיילי צה"ל מ'שוברים שתיקה'. צפו בכתבה {הולך ומסתבך}

לאחרי שהתפאר והתגאה בתחקיר על הסגרתו את סוחרי הקרקעות פלסטינים לידי הביטחון המסכל הפלסטיני שם הם מעונים ונרצחים בזכותו, מתפרסמות תמונות חדשות של פעיל השמאל הקיצוני עזרא נאווי שמעלות תהיות קשות. מדוע קיבל תשלום משוברים שתיקה ורבנים לזכויות אדם?

 צפו בכתבה (באדיבות רשת)

שר החינוך נפתלי בנט שיתף את הכתבה בפוסט האישי וכתב, שכעת יבינו אותו מדוע הוא חסם את פעילי שוברים שתיקה בבתי הספר: "להסית נגד חיילים. לקלל אותם. להשפיל אותם. ואז ללכת ולקבל את הכסף במזומן מ״שוברים שתיקה״.עוד כתב השר: כשהוצאתי את ״שוברים שתיקה״ מבתי הספר אמרו שאני סותם פיות. אז הנה, צלמו מסך: לא אשנה את החלטתי בנושא שוברים שתיקה".מארגון שוברים שתיקה נמסר בתגובה: "אנחנו לא עובדים אצל השטאזי ולא מגיבים לשטאזי. מי שרוצה מדינת משטרה דוגמת הגוש הסובייטי – שיבושם לו".

מארגון רבנים לזכויות אדם נמסר בתגובה: "עזרא נאווי עבד אצלנו בשבריר משרה בחודשים האחרונים. לא הייתה לנו כל ידיעה על מה שפורסם בתחקיר "עובדה", והדברים שעלו עומדים בניגוד גמור לרוח הארגון שלנו. עבודתו של נאווי אצלנו הוקפאה עם שידור הכתבה ויערך עמו שימוע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.