"נאום הבהמות" נתניהו: דברים מקוממים"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס ל"נאום הבהמות" של עודד קוטלר, ואמר. "הדברים שנאמרו אמש כנגד ציבור גדול ויקר בישראל הם מקוממים וראויים לכל גינוי", אמר ראש הממשלה.

נאום הבהמות: ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס ל"נאום הבהמות" של עודד קוטלר, ואמר. "הדברים שנאמרו אמש כנגד ציבור גדול ויקר בישראל הם מקוממים וראויים לכל גינוי", אמר ראש הממשלה.

"החוק מגן בצורה ברורה על זכות הדיבור, וגם מקביל אותו בנתונים מסויימים", אמר נתניהו, "אבל הזכות הזאת, אין זכות מותנת ואוטומטית שכל דבר שנאמר צריך לקבל מימון ציבורי – ואני מציע שנשמור על ההבחנה בין הדברים הללו".

השחקן והבמאי עודד קוטלר הגיב הבוקר ב"מה בוער" עם רזי ברקאי טען קוטלר כי דבריו הוצאו מהקשרם."אני חזור בי מכל כוונה לפגוע במישהו ממצבעי הימין, השמאל, האמצע והצפון", אמר קוטלר, "לא לזה התכוונתי, התכוונתי רק לדבר אחד – ליצור חברה שיש בה אמנות חופשית ולא עדרית. לא אמרתי אתמול דברים נהירים מספיק".

קוטלר ציין: "העדר כולל אותי, גם אני בהמה. לא התכוונתי לאריג מסוים או לסוג מסוים של אזרחים, התכוונתי לכולנו. אסור לשכוח שהדברים שלי, אויב העם החדש, באו כתגובה לדברים של שרת התרבות רגב".

קוטלר התייחס לגל התגובות כנגדו ואמר: "יש כבר עמוד תלייה בפניה של פרישמן וריינס. הכל מוכן להוצאה להורג שנעשתה בלי שמישהו בכלל ירד לעומקם של דברים, אבל אנחנו מכירים את הרחובות שלנו. נדמה לי שמי שמבקש ברחובתנו למצוא בדברי את הרע והמכוער יצליח בזה גם אחרי ההסבר הזה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.