נאום הבכורה של גל: חבש כיפה וציטט מיום כיפור (וידאו)

במהלך נאום הבכורה של ח"כ שרון גל (ישראל ביתנו) השבוע במליאת הכנסת, בחר גל להקריא בסיום דבריו קטע מהתפילה הנאמרת על ידי החזן בתפילת מוסף ביום הכיפורים. צפו בוידאו באדיבות 'ערוץ הכנסת'

במהלך נאום הבכורה של ח"כ שרון גל (ישראל ביתנו) השבוע במליאת הכנסת, בחר גל להקריא בסיום דבריו קטע מהתפילה הנאמרת על ידי החזן בתפילת מוסף ביום הכיפורים.

לפני התפילה העביר גל מסר לבני הנוער: "אני מסיים במסר לבני-הנוער שלנו, אותם צעירים שחיים בפריפריה ויש להם חלום, בין אם בעולם התקשורת, בין אם בעולם העסקים, אולי שאיפות פוליטיות, אני בא משם: אל תיתנו לאיש לגנוז לכם רעיון, האמינו בעצמכם. אל תפסיקו לחלום לרגע. המרחק הגיאוגרפי איננו חסר משמעות. מי שגדל וחי במקומות האלה יודע ומבין זאת היטב, אבל רק אם תאמינו בכל לבבכם ובכל מאודכם שאתם יכולים, אין פסגה שלא תוכלו לכבוש, ועלינו, חברי וחברות הכנסת, מוטלת החובה לתת להם את הכלים". אמר גל.

[vimeo 129729270 w=500 h=388]

גל חבש כיפה לראשו וסיים: "מפאת השעה והערכתי הכנה על כך שנשארתם, אני מקצר. אני רוצה בתפילה שנושא שליח ציבור בבית-הכנסת לפני "כל נדרי" ביום-הכיפורים: הנני העני ממעש, נרעש ונפחד, באתי לעמוד ולהתחנן לפניך על עם ישראל אשר שלחוני לבית זה. אבקש ממך אלוהי אברהם יצחק ויעקב, היה נא מצליח לדרכי ואל ייבושו בי קוויך, ותזכיני להיות שליח ציבור נאמן. אמן ואמן. תודה".

לפניות לכתב: ar0544335347@gmail.com

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.