צפו בנאום הניצחון של הרצוג – "נחזור לקרוא תיגר על השלטון"

הניצחון הגדול של יצחק(בוז'י) הרצוג בבחירות הפנימיות במפלגת העבודה, היה מהפך של ממש במפלגה.

הרצוג גרף 58.5% מהקולות, בעוד יחימוביץ' זכתה ב-41.5% בלבד.

לאחר ספירת הקולות ובהיוודע תוצאות הבחירות, התייצב הרצוג בבית סוקולוב בתל אביב, על מנת לשאת את נאום הניצחון שלו.

הרצוג נשמע נרגש וכך הכריז " העבודה יוצאת היום לדרך חדשה, אנחנו מתחילים במסע, שבסופו נחזור להיות מפלגה גדולה שתקרא תיגר על השלטון בישראל".

הרצוג קרא לשלי יחמוביץ' שהפסידה מולו, לאחד כוחות כדי להוביל להצלחה " "אני מודע לגודל האחריות, אני אלך בדרכם של הענקים ולאורם, לא אעשה את המסע הזה לבד, אין יותר תומכי שלי והרצוג" אמר "יש חברי סיעה. אני משתמש בסיסמת הבחירות שלי: 'יחד אנחנו ננצח' ".

הרצוג דיבר על הנושאים המדיניים שעומדים בפני הכרעות חשובות ואמר "נחתכים גורלות ובשעה זו מתקיים משא ומתן מול הפלסטינים, רק צעדים אמיצים מול הפלסטינים יאפשרו לנו מול כל הגזרות" ובדבריו אף תקף את ראש הממשלה כשאמר "יש לי ספק גדול אם נתניהו מבין זאת ופועל לכך".

גם לסוגייה החברתית-כלכלית התייחס הרצוג ואמר " "רוחות של מיתון וצעירים נאנקים תחת מחירי דיור מטורפים", קרא, "הממשלה צריכה לעשות שינוי חברתי יותר, זאת עשויה להיות שעתה הגדולה של מפלגת העבודה, אנחנו נחזיר את הדגל המדיני והחברתי לקדמת הבמה, אנחנו נאתגר את השלטון עד שנחזור להובלת המדינה".

שלי יחימוביץ' שהפסידה, כאמור ליצחק הרצוג, התקשרה אל הרצוג וסיפרה על כך "איחלתי לו הצלחה, ואמרתי לו שאני מכבדת כמובן את ההכרעה הדמוקרטית, שזו הייתה התמודדות הוגנת, ושאשתף אתו פעולה ואסייע לו בחיזוקה של העבודה כאלטרנטיבה לממשלת הימין המדיני והכלכלי של נתניהו".

הרצוג ויחימוביץ' סיכמו ביניהם לעבוד יחד ובשיתוף על מנת לקדם את מטרות המפלגה.

צפו בוידאו מנאומו – באדיבות רשת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צדיקים זה לא פינה שכל אחד כותב כאן את מה שיש לו בבטן!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. העדויות הקשות אודות המתחולל בכת לב טהור יגיעו בשבוע הבא לדיון בועדה לזכויות הילד בכנסת. מכתב שיוצג בפני חברי הוועדה, טוען לאורח חיים הזוי וקיצוני בכת. את המכתב כתבו הורים המגדלים ילדים שהוצאו מחזקת הוריהם בקהילה: "הילדה הגדולה הגיעה בנעליים לוחצות ופטריות מחרידות באצבעות" *****בת 15 נישאה לבן 40 • העדויות בפרשת 'לב טהור' מגיעות לכנסת.*****

  חובה להציל את הילדים הללו מכת לב "לא" טהור, אווף למה הוא חי?? הבהמה הזה שלמה ארז הלברנז? ואנשים טובים חוטפים סרטן שילכ קיבינימט!!!! חובה להציל שם את הילדים חובה!!! איך עושים זאת????? היתה כתבה מחרידה של אמנון לוי על החוליגן הזה למה אף אחד לא עשה כלום עם זה??

  בעיתון 'ישראל היום' פרסמו נגדם את: תגובת הבד"ץ של העדה החרדית, דיינים מתולדות אהרן, ועד קהילות החרדים בניו יורק, האדמו"רים מסאטמאר, מחאה של אגודת ישראל, מחאה של לב לאחים, וכו' ואת ועד הפיקוח למען טוהר המחנה עליו הייתה רשימה בה חתמו רבנים רבים ובעיקר אדמו"רים חסידיים שהזהירו להתרחק ולהיזהר מכל משמר מהרב הצואה הזה.. ומחברי הכת שלו ובעיקר להזהיר ולשמור על הילדים שהם הטרף הקל ביותר. הם רשעים ארורים עמלקים וערב רב ביחד. בפרט המנהיג שלהם מר' שלמה ארז, שלא מתפלל, ובנו נחמן הנעצי. אנחנו חייבים ע"פ תורה לסגור ה"כת" הזאת. ממש מקום אפיקורסוס לא לומדים שם שולחן ערוך, לא לומדים גמרא-לא בבלי-ולא ירושלמי וכו' לא לומדים מדרשים, לא לומדים שום ראשונים, לא על גמרא ולא על חומש.

  ה"רבי" הקיבוצניק הממען הרשע אדון שלמה ארז הלברנס ימ"ש הזה, הוא בן אדם חולה נפש ממש שצריך לשבת בכלא עם מעקב פסיכיאטרי צמוד. לזכור, שהרבה מנהיגי כתות אוהבים לאבחן אנשים כחולי נפש בגלל שאלו מנסים לחלוק על חוקי הכת. בכל הכתות קיימת התעללות נפשית ברמה של "אתה אפס ויש בך את כל הרוע בעולם." אבל במקרה הזה מדובר גם בהתעללות פיזית בצורה זוועתית וקיצונית ובילדים!!!, שזה אפילו עוד יותר נורא מכל קבוצה קיצונית אחרת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ההלכה החדשה שו"ע תשע"ד (שמד תהא על דעתינו)
  *אין לשחק בסביבון העשוי מ"עץ". באם ח"ו אחד הילדים ח"ו נכשל במשחק בסביבון מ"עץ", (נראה שאפילו יום הכיפוריפ אינו מכפר) יש שאלה על כשרות הנרות והילד ומשפחתו, וטוב להדר ע"פ מורינו שליט"א,להדליק שנית בלי ברכה. וע"כ מוטב להוציא את הסביבונים העשויים מ"עץ" מהבית וכו'.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב