נאמנו של הגר"ש עמאר מגיב לטענות נגדו(הקלטה)

ניסים אלקסלסי בראיון סוער ל'קול חי': מעלים מול הרב עמאר עיתונאים בדרגה כזו או אחרת, מי הם בכלל?" {האזינו}

סערה פרצה הבוקר בשידור חי ברדיו 'קול חי' בעקבות דבריו של הראשון לציון ורבה של ירושלים הגרש"מ עמאר. במהלך ראיון על סערת הכותל המערבי נשאל הרב עמאר על דעת גדולי ישראל בעניין, ואמר: "מה שאומרים בשם הגדולים צריך עיון, ואני לא ארחיב את הדיבור בזה". המחנך הרב מרדכי בלוי הגיב: "רפורמי, קופה של שרצים מאחוריו".

ניסים אלקסלסי מקורבו של הרב עמאר הגיב הערב בשידור חי ברדיו 'קול חי' לדברים, והבהיר כי כוונת הרב הייתה בכלל לרב העיר העתיקה הרב נבנצאל, וחלילה לו מלרמוז את הדברים על גדולי ישראל. העיתונאי בני רבינוביץ מאנשי הבית בחזו"א 5 עלה אף הוא להגיב: "איך הפה לא רעד מלעמוד לדבר על גדולי ישראל?"

האזינו לעימות המלא

רבינוביץ הוסיף: "יש את גדולי ישראל שמנחים את דרכם של הנציגים בכנסת בכל שאלה מביאים את הדברים לסנהדרין של הדור שיכריעו, איך יכול רב בישראל לדבר על גדולי הדור שהם לא מבינים והם זקנים".

"איך הפה לא רעד לעמוד ולדבר על גדולי ישראל. לפתוח בצורה כזו? אין לי מילים זה איום ונורא אני לא רוצה לדבר על רבנים במקום שיש חילול ה אין חולקים כבוד לרב".

נאמנו של הרב עמאר, ניסים אלקסלסי הגיב: "אלקסלסי: אתם רדיו מכובד אתם מעלים מול גדולי ישראל עיתונאים בדרגה כזו או אחרת, שהם יאמרו איך התנהלך הרב עמאר מי הם בכלל?".

מגיש המהדורה אבי מימרן לא נשאר חייב והגיב אף הוא: "הרב עמאר אמר בשידור חי לעיני כל ישראל כי יש רבנים זקנים ודברים שלהם צריכים עיון, אנחנו מתייחסים לרמב"ם ולשולחן ערוך גם לדברים שאמרו בסוף ימיהם בחשיבות רבה". אמר מימרן.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תוצאות ביזוי גדו"י:
  TGI מתקרב, קול מת מת-רסק.

  איברהים אחמד ממרן, מפקד יח"צ דעשס |
  הגב
 2. קול חי רדיו של אפיקורסים ושבבניקים המנוהל בידי דרעקי.
  קיבלו הוראה מדרעקי לפגוע ולבזות את מרן מאור העולם רבינו הגדול שליט"א

  לא נשקוט ולא ננוח עד שהנ"ל יבואו על עונשם.

  תלמיד מרן שליט"א |
  הגב
 3. לבלוי מרדכי…
  דע, כי כל הפוסל במומו פוסל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מוחה על ביזוי הראשל"צ מרן הרב עמר שליט"א קול חי תתבישו לכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. קול חי שוב מוכיח שהוא לא רדיו דתי וודאי לא קשור למי שקורא לעצמו חרדי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב