'נאמני הפלס' מכריזים מלחמה: על הכוונת, ארגוני החסד • ההקלטות נחשפות

אנשים המזוהים עם העיתון הרחיקו לכת ופותחים במאבק נגד ארגוני חסד ואנשי צדקה, לאחר שאלו מסרבים לפרסם בעיתונים

כשבוע לאחר פרסום תחקיר 'ערוץ 2' על מסכת איומים, הטרדות והשמצות אותן עוברות החברות הגדולות במשק ע"י נאמני עיתון 'הפלס', כעת אנשים המזוהים עם העיתון הרחיקו לכת ופותחים במאבק נגד ארגוני חסד ואנשי צדקה, לאחר שאלו מסרבים לפרסם בעיתונם.

כפי שפורסם, עשרות חברות מסחר גדולות במשק טוענות כי פעילי העיתון מטרידים אותם בשעות לא הגיוניות כדי שיפרסמו את מוצריהן על דפי העיתון. אולם בימים האחרונים נרשמה עליית מדרגה, ומהטרדות חברות מסחריות, החלו האיומים להגיע גם לארגוני חסד שעוברים הטרדות ביממה האחרונה לאחר ש"העזו" לפרסם ב'יתד נאמן'.

[alooma ref="ac7db6078b6dfed014a9bb51f4f533b9.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]

בקו פנימי הנחשב חסוי אותו מנהלים אנשים המזוהים עם עיתון 'הפלס', והגישה אל תוכן הקו מתאפשרת רק באמצעות קוד לבעלי גישה, מתדרכים את הפעילים מדי יום אלו חברות נכנסו ל"רשימה השחורה" בעקבות סירובם לפרסם בעיתון 'הפלס' ומכאן הדרך להטרדות ואיומים על בעלי החברות קצרה.

בהקלטה אותה אנחנו חושפים כאן לראשונה נשמע הקריין מתדרך את פעילי העיתון לצאת למאבק נגד ארגון החסד 'עזר מציון' ונגד איש העסקים הנגיד ר' שולם פישר מבעלי רשת 'יש' לאחר שאלו פרסמו אמש בעיתון 'יתד נאמן'.

"אל תבקשו ממני תרומות בכדי לממן מחלוקת ועיתונים לא נאמנים שמטרתם לקרר", בלשון זו מורה הקריין לפעילים להתקשר לארגון 'עזר מציון' ולומר את הנוסח הנ"ל ובכך מזהירים את עסקני הארגון על כך שלא מפרסמים בעיתון 'הפלס'.

גם הנגיד ר' שולם פישר הנמנה על בעלי רשת 'יש' צורף לרשימת המוטרדים, כאשר מספר הטלפון בביתו פורסם על מנת להטרידו ולהזהירו לבל יפרסם ב'יתד נאמן'.

בשיחה שערכנו עם בכיר ב'עזר מציון'הוא אומר לאתר 'קוקר', "צר לנו שישנם אנשים שרואים בפעילות חסד כפעילות פוליטית, עוד תוהה הבכיר, "האם כאשר אחד מילדי המטרידים יזדקק לסיוע רפואי, האם גם אז יפנה רק לארגון המפרסם בהפלס?".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.