"נאצים -תסתלקו מפה": הפלג הירושלמי מפגין נגד תחנת המשטרה החדשה במודיעין עילית

לפני זמן קצר הגיעו עשרות מפגינים מהפלג הירושלמי בכדי למחות כנגד נקודת המשטרה החדשה ברחוב חזון דוד במודיעין עילית. צפו בתיעוד

מהומה במודיעין עילית: עשרות אנשי הפלג הירושלמי מפגינים כעת במודיעין עילית במחאה על הקמת נקודת השיטור החדשה במודיעין עילית.

לפני זמן קצר הגיעו עשרות מפגינים מהפלג הירושלמי בכדי למחות כנגד נקודת המשטרה החדשה הממוקמת בלב העיר ברחוב חזון דוד – פינת שערי תשובה. המפגינים מוחים כנגד הקמת נקודת השיטור הקהילתי במודיעין עלית שאמורה להיפתח היום.

המפגינים חוסמים את הכביש וקוראים קריאות בגנות השוטרים. "נאצים – תסתלקו מכאן", קרא אחד המפגינים.

"מדובר בנקודת משטרה חיונית אותה ביקשו קברניטי העיר מראשי המשטרה להקים, וזאת לאור עלייה במספר מקרי הגניבות והפריצות בעיר", אומר ל"אקטואליק" אחד התושבים.

כעת, הפלג הירושלמי שסבל בראשית החורף לא מעט מנחת זרועה של המשטרה, יצא למחות  במחאה על המגמה החדשה שבמסגרתה מתנדבים שוטרים חרדים ישרתו במשטרה.

כוחות משטרה במקום. כרגע ללא אירועים חריגים.

 

צילומים: קבוצת מודיעין עילית.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הם מודאגים...

  הם דואגים שהסוטים שלהם יחשפו עכשיו ביתר קלות

  יאר |
  הגב
 2. הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם כשהם מזהירים שחלילה לא יקחו מחשבים מהכשרים אחרים. אולי יסבירו מה רע באחרים, האם שם הפילטרים לא עובדים? כאשר מזהירים כי חייבים לקחת רק מהכשר מסויים בלבד המטרה היא אחת ביזנעס לעשות כסף ותו לא, מפני שאם מבקשים באמת 'טוהר המחנה' אז היו כותבים שכל הכשר ששומר טוב וחזק הוא רצוי וטוב ואפשר לקחת מהם, המודעה הזו שמחייבת לקחת רק מאנשיהם בלבד - 'חותם' מנוהל על ידי אנשי העדה החרדית, - זועקת ביזנעס רציחה - "דמים" תרתי משמע!!!!! ולא טוהר המחנה. מאפיא פשוטו כמשמעו אין כל הסבר אחר, הבעלים של קמפיושון מוכן לקחת כל הכשר אחר, הוא לא רוצה עסק איתם מפני שהם סוחטים אותו פיננסית ואינו יכול לעמוד בזה, אז הם מפעילים טרור מן הסוג הגרוע ביותר, מעלילים עליו עלילות כאילו הוא מכשיל אחרים, כאשר כל המאבק הוא על דבר אחד ויחיד כסף, הם רוצים תשלום על כל פעולה שנעשית בחנות אחוז גבוה מן ההכנסות שיכנס לכיסם תמורת ההכשר. זה לא רק ב"חותם" זה כמעט אצל כל המתעסקים בתחום הזה, המטרה כאן היא כסף בלבד, על זה אתה קיים ועל זה אתה נופל, ואין בין הכשר לבין הסרת הכשר פרט לתשלום וצורתו. מספיק שאתה מאיים 'אל תשלם ואני מביא מפגינים' והסוחר בצרות. אלו לצערנו ובושתנו המצב בתחום ה'כשרות' שהפכה לתחרות קשה בין קבוצות שכל מטרתם לא'טוהר המחנה' כפי שהם מציגים זאת אלא טוהר הכיס, כמו בהכשרים אחרים שמשלמים על פי המכירות ולא עוד עבור ההכשר בלבד ללא קשר למכירות, היום אתה חייב להצהיר כמה מכרת ולפי זה אתה משלם, ככה לצערנו ובושתנו גם בתחום המחשבים השיקולים הם מסחריים גרידא. ואין זה פלא שהדבר מתגלגל לפרשת סחיטה, זה כל ראשם של בעלי 'חותם' ואחרים ועל כך כל המהומה.

  הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם כשהם מזהירים שחלילה לא יקחו מחשבים מהכשרים אחרים. אולי יסבירו מה רע באחרים, האם שם הפילטרים לא עובדים?

  כאשר מזהירים כי חייבים לקחת רק מהכשר מסויים של "חותם" בלבד המטרה היא אחת ביזנעס לעשות כסף ותו לא, מפני שאם מבקשים באמת 'טוהר המחנה' אז היו כותבים שכל הכשר ששומר טוב וחזק הוא רצוי וטוב ואפשר לקחת מהם, המודעה הזו שמחייבת לקחת רק מאנשיהם בלבד – 'חותם' מנוהל על ידי אנשי העדה החרדית, – זועקת ביזנעס רציחה – "דמים" תרתי משמע!!!!! ולא טוהר המחנה.

  מאפיא פשוטו כמשמעו אין כל הסבר אחר, הבעלים של קמפיושון מוכן לקחת כל הכשר אחר, הוא לא רוצה עסק איתם מפני שהם סוחטים אותו פיננסית ואינו יכול לעמוד בזה, אז הם מפעילים טרור מן הסוג הגרוע ביותר, מעלילים עליו עלילות כאילו הוא מכשיל אחרים, כאשר כל המאבק הוא על דבר אחד ויחיד כסף, הם רוצים תשלום על כל פעולה שנעשית בחנות אחוז גבוה מן ההכנסות שיכנס לכיסם תמורת ההכשר.

  זה לא רק ב"חותם" זה כמעט אצל כל המתעסקים בתחום הזה, המטרה כאן היא כסף בלבד, על זה אתה קיים ועל זה אתה נופל, ואין בין הכשר לבין הסרת הכשר פרט לתשלום וצורתו. מספיק שאתה מאיים 'אל תשלם ואני מביא מפגינים' והסוחר בצרות. אלו לצערנו ובושתנו המצב בתחום ה'כשרות' שהפכה לתחרות קשה בין קבוצות שכל מטרתם לא'טוהר המחנה' כפי שהם מציגים זאת אלא טוהר הכיס, כמו בהכשרים אחרים שמשלמים על פי המכירות ולא עוד עבור ההכשר בלבד ללא קשר למכירות, היום אתה חייב להצהיר כמה מכרת ולפי זה אתה משלם, ככה לצערנו ובושתנו גם בתחום המחשבים השיקולים הם מסחריים גרידא. ואין זה פלא שהדבר מתגלגל לפרשת סחיטה, זה כל ראשם של בעלי 'חותם' ואחרים ועל כך כל המהומה.

  הם לא שמים לב איך שהם מסגירים את עצמם |
  הגב