נגעל: ליצמן מנקה את חליפתו מטפיחה של לפיד (וידאו)

הסכסוך המתוקשר בין שר הבריאות יעקב ליצמן (יהדות התורה) ליושב ראש מפלגת יש עתיד יאיר לפיד אינו חדש, אך נדמה שהיום הציבו סכה לראות עד כמה האיבה ביניהם קשה ורצינית. בדרך אל דוכן הנואמים לפיד טופח על ידיו של ליצמן ש"מנקה" מיד עם ידו השניה את הטפיחה באינסטינקט {פוליטיקה חדשה}

הסכסוך המתוקשר בין שר הבריאות יעקב ליצמן (יהדות התורה) ליושב ראש מפלגת יש עתיד יאיר לפיד אינו חדש, אך נדמה שהיום הציבו סכה לראות עד כמה היריבות ביניהם קשה ורצינית. בדרך אל דוכן הנואמים לפיד טופח על ידיו של ליצמן ש"מנקה" מיד עם ידו השניה את הטפיחה באינסטינקט.

צפו:
ליצמן בעבר כב התייחס לעובדה שאינו אומר שלום ליאיר לפיד כאשר הוא חולף מולו במסדרונות הכנסת, והסביר שאמא שלו אמרה לו כילד "כאשר יש חבר שמרביץ לך בצד הזה של הכביש,  אתה עובר את לצד השני" הדברים בשעתו עוררו סערה בתקשורת, וכעת המקרה הזה שמבהיר עד כמה הוא לקח ברצינות את הפוליטיקה.

אתמול פרסם לפיד פוסט מסית בחשבון הפייסבוק שלו נגד שינוי חוק הגיוס במליאה ביום שני, הפוסט עורר הדים רבים, וזכה לשיתופים רבים ברשת, כאשר במקביל הוא כבר מנסה שבועות לשכנע את המגזר החרדי שהוא לא שונא אותם ורוצה להתחיל דו שיח חדש ולא מתלהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.