נדקרה בפיגוע, יום לפני חתונת בתה (וידאו)

בפיגוע בנתניה נפצעה ולובה גדימוב יממה לקראת חתונת בתה שתיערך מחר. בשיחה עם חדשות 2 Online שחזרה גדימוב את רגע הדקירה "הרגשתי מכה חזקה בגב, ראיתי שיצא הרבה דם". צפו

בפיגוע בנתניה נפצע אברך במצב בינוני , ולובה גדימוב שנפצעה קל שהתה במספרה לקראת חתונת בתה שתיערך מחר.

צפו – באדיבות רשת

מבית החולים לניאדו בעיר נמסר כי מצבה מוגדר קל וייתכן כי היא תועבר לבית החולים בילינסון. היא  לא תשתתף בשמחת בתה.

בשיחה עם חדשות 2 Online שחזרה גדימוב את רגע הדקירה "הרגשתי מכה חזקה בגב, ראיתי שיצא הרבה דם". בתה הגיבה בתדהמה: "אתה לא חושב אף פעם שזה יקרה למישהו שאתה מכיר".

"אני מרגישה בסדר, חלשה כי איבדתי הרבה דם", הוסיפה גדימוב בשיחה מבית החולים. "לא נראה לי שאני אגיע לחתונה, המצב שלי לא כל כך טוב". לובה סיפרה כי לא ראתה את התוקף מגיח מאחוריה: "שמעתי את הספרית צועקת וישר הבנתי שזה פיגוע. כולם צעקו מחבל מחבל, אני כל הזמן הייתי בהכרה ושמעתי הכל". על שמחת בתה, ממנה ככל הנראה תיעדר מסיבות רפואיות, אמרה: "העיקר שתהיה חתונה".

מרינה התכוננה לקראת האירוע הגדול: "אני הייתי באולם האירועים בתל אביב, אירגנתי את החתונה ואז התקשרו אלי. הייתי רוצה להאמין שהיא תהיה בסדר למחר אבל זה תלוי ברופאים. היא מנסה להיראות חזקה ולצחוק, כי היא יודעת שגם אני מתחתנת מחר וגם אני בהיריון אז היא עושה את עצמה חזקה בשבילי". מבית החולים לניאדו נמסר כי הגבר שנדקר בפיגוע נותח ומצבו בינוני ויציב.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה אתם מזהמים לנו את הנשמה???

    "כי היא יודעת שגם אני מתחתנת מחר וגם אני בהיריון אז היא עושה את עצמה חזקה בשבילי".

    איכס

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב