נהגים צמודים בשבת לילדי נתניהו? בשב"כ מתנערים

לאחר שנציבות שירות המדינה פרסמה היום מודעה בו ביקשה לגיייס סטודנטים שיועסקו כנהגים בשבתות וחגים לבני ראש הממשלה בשב"כ מבהירים כי אין להם קשר לעניין. { "משפחת נתניהו אחראית"}

לאחר שנציבות שירות המדינה פרסמה היום מודעה בו ביקשה לגיייס סטודנטים שיועסקו כנהגים בשבתות וחגים לבני ראש הממשלה בשב"כ מבהירים כי אין להם קשר לעניין.

גורמים בשב" כהבהירו היום (ה') ל"גלובס" כי ההחלטה לגייס נהגים צמודים שילוו בסופי שבוע את שני בניו הבוגרים של ראש הממשלה לא קשורה אליהם "כל סוגיית האבטחה של ילדיו נתונה בידי קצין הביטחון של משרד רה"מ".

. במודעת הדרושים  לא פירטו את המשימות המדויקות אלא שעד מהרה התברר כי מדובר בהסעת בניו הבוגרים של נתניהו, יאיר (26) ואבנר (21), לצורך בילויים בסופי שבוע.

משרד רה"מ מסר כי "סידורי ההסעה והאבטחה נקבעים על ידי אגף הביטחון במשרד רה"מ בהתאם לצרכים המבצעיים בלבד ולא על ידי משפחת נתניהו.

אגף הביטחון במשרד טוען כי, "היקף המענה האבטחתי מותאם על פי הערכת האיום שהינה שונה ממאובטח למאובטח. בני ראש הממשלה הנוכחי מזוהים בצורה בולטת ומטבע הדברים אגף הביטחון אינו יכל לפרט את מרכיבי קביעת רמת האיום לגבי כל מאובטח".

עמותת אומ"ץ ושיגרה מכתב ליועצת המשפטית של משרד רה"מ. "נבצר מבינתנו הכיצד אישר משרד ראש הממשלה וכיצד אישרת את עצמך דרישה כה מחוצפת ושערורייתית למימון ענייניה הפרטיים של משפחת ראש הממשלה מתקציב המדינה…. את הבילויים הפרטיים של ילדי ראש הממשלה, יתכבד ראש הממשלה וישלם מהמשכורת שהוא מקבל מאוצר המדינה או יתכבדו ילדיו וישלמו מכספם שלהם".

בנציבות שירות המדינה הבהירו היום ל"גלובס" כי האישור שניתן למשרד רה"מ לתגבר את צוות הנהגים במשרות סטודנטים התקבל כבר לפני שנים רבות, אולם רק עתה פורסם מכרז בעניין על סמך אותו אישור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.