נהג אוטובוס הניח תפילין במהלך נהיגה

לא לומדים לקח: נהג אוטובוס של חברת אגד תועד כשהוא מניח תפילין ביד אחת וביד השנייה אוחז בסלולרי במהלך נהיגה תוך סיכון הנוסעים. אגד: "המקרה יטופל בחומרה" {שוב אגד}

לא לומדים לקח: נהג אוטובוס של חברת אגד תועד כשהוא מניח תפילין ביד אחת וביד השנייה אוחז בסלולרי במהלך נהיגה תוך סיכון הנוסעים. אגד: "המקרה יטופל בחומרה".

על פי דוברות משטרת ישראל מוקדם יותר היום (רביעי) נתפס נהג אוטובוס של חברת "אגד" כשהוא עם טלית, תפילין לראשו וטלפון נייד בידו – לשם תפילה.

על פי הדיווח, האוטובוס, שהיה באותה עת ללא נוסעים מלבד הנהג, יצא מכפר חב"ד לכיוון רמלה ונתפס על כביש 44, כשמי שהבחין בנהג המתפלל הוא לא אחר מאשר מפקד הזרוע המבצעית של אגף התנועה במשטרה.

הקצין עיכב את הנהג שטען כי נאלץ להמשיך ולקרוא את התפילה מהטלפון הנייד כיוון שלא הספיק להתפלל לפני יציאתו לעבודה. הנהג, תושב אלעד כבן 40, קיבל דוח בגין שימוש בטלפון במהלך נסיעה.

מ"אגד" נמסר בתגובה לחדשות 2: "פרטי התלונה לא הועברו לאגד וטרם בוצע תחקיר לנהג. עם זאת, השימוש בסלולרי בזמן נהיגה באוטובוס אסור, וכן נאסר על הנהגים שימוש באמצעות אוזנייה או כל אביזר אחר".

"מזכירות אגד אף החליטה באחרונה לקבוע קנס מינימום בסך 2,500 שקל ועד לגובה משכורת חודש אחד על כל מקרה. לאחר שנקבל את פרטי המקרה, וככל שיימצא שהנהג אכן ביצע את העבירה, יטופל המקרה בחומרה. התמונה המוצגת בכתבה מראה אדם דתי אשר עצר בצד הדרך כחוק על מנת לשאת תפילה ובכך אין שום פסול".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.