בלב ת"א: נהג איבד את ההכרה והתנגש בסועדים – 3 הרוגים

נהג מבוגר איבד את ההכרה תוך כדי נסיעה ברחוב בן יהודה בת"א ודהר לעבר סועדים שישבו באותה עת במסעדת "פוראמה". כתוצאה מהפגיעה נהרגו 3 בני אדם, תיעוד.

תאונת קטלנית בלב תל אביב: נהג מבוגר כבן 50 איבד שליטה על רכבו ודהר כל הדרך לעבור יושבי מסעדה ברחוב בן יהודה בתל אביב. כתוצאה מכך, נהרגו 3 בני אדם.

 צפו בכתבה באדיבות רשת

הנהג שלקה בלבו איבד את הכרתו ואיבד שליטה על רכבו שדהר לעבר יושבי המסעדה. כלי הרכב פגע בשולחנות ובכיסאות על המדרכה, ולא בתוך המבנה עצמו. המשטרה פתחה בחקירה לברור נסיבות המקרה ובוחני תנועה בדרכם למקום.

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לפצועים טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בנהג, שכנראה לקה בליבו במהלך הנסיעה. לאחר מכן פינו אותם לבתי החולים וולפסון בחולון ואיכילוב בתל אביב.
"אוטו נכנס למסעדה, מכונית נכנסה דרך החלון", סיפרה אשתו של בעל המסעדה. "אני לא יודעת איך הוא נכנס דרך המדרכה. הייתי במטבח ולא הבנתי איך זה קרה. הכול בלגן".

"הגעתי לפינת הרחוב ליד המסעדה ושמעתי רעש חזק", סיפרה עדת ראייה"שמעתי אנשים צורחים ובורחים משם. ראיתי מכונית שנכנסה ממש לתוך המסעדה. אנשים שם שרועים על הרצפה. קשרתי את הכלבים ורצתי לעזור. הייתה שם בחורה אחת ששכבה מתחת לפח גדול שעף עליה. באתי לעזור לאישה אחרת והיא רעדה מפחד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.