"נהג בלי מזגן כדי לחסוך" (וידאו)

פרופסר אמיר חצרוני חשף בדף הפייסבוק שלו את המצבות של הוריו בבית העלמין בכרמי יוסף. על גבי המצבות ניתן לראות את הנוסח המיוחד שבחר חצרוני להנציח את הוריו שנפטרו לאחרונה. { המצבות של חצרוני}

פרופסר אמיר חצרוני חשף בדף הפייסבוק שלו את המצבות של הוריו בבית העלמין בכרמי יוסף. על גבי המצבות ניתן לראות את הנוסח המיוחד שבחר חצרוני להנציח את הוריו שנפטרו לאחרונה.

אמיר חצרוני עשה את מה שזמם לעשות כבר 5 שנים >>> http://htz.li/6AT

‎Posted by ‎Haaretz הארץ‎ on‎ חמישי 6 אוקטובר 2016

. על מצבתו של של האב, דוד חצרוני, נכתב כך:עלה לישראל מאירופה בטעות בשנות ה–30. השתתף בנכבה ולכן איבד את אזרחותו הפולנית היוקרתית. בהמשך התחרט, התנצל והפך מציוני לאנטי ציוני. נהנה מפנסיה לא תקציבית. נהג בלי מזגן כדי לחסוך. אהבתי אותך אבא!"

על המצבה של האם, סימה חצרוני, נכתב: "חיללה שבת וחג, אך לא בפרהסיה. דיברה גרמנית היטב, חילקה טיפים בנדיבות, לא ויתרה על אזרחותה הרומנית הנחשקת. לא העלימה מסים, נהנתה מפנסיה תקציבית. עברה תיאוריה, אך נכשלה בטסט. כל הכבוד אמא!"

פרופ' אמיר חצרוני מת ב–26 ביולי האחרון. בהארץ פורסם כי כעבור כחודשיים  סתת מרחובות הניח את המצבות בבית הקברות בכרמי יוסף והניח את האבן מעל קבר האב.

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש עצוב

  כן כל עוד יש לך אמא ואבא אתה נחשב ילד שאין לך אמא ואבא אתה כבר לא ילד של אף אחד גם הוריי ניפטרו קודם אמא ושנה אחרי אבא אין עצב בעולם יותר מזה

  מרב |
  הגב
 2. לא מבין, כל משוגע שרכש במקביל תואר "ד"ר" מאיזשהו מכללה כבר מגיע לו כותרת על כל שטות שיעשה?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב