נהג ערבי של 'קווים' תקף אברך במודיעין עילית

נהג אוטובוס של חברת קווים תקף אברך במודיעין עילית. בעקבות פניית 'קוקר' חברת קווים זימנה את הנהג לשימוע שבו הכחיש הנהג כי תקף את הנוסע החרדי { "מכות רצח"}

מקרה אלימות חמור אירע ביום רביעי שעבר, בעיר מודיעין עילית. נהג אוטובוס של חברת קווים בן מיעוטים תקף אברך במכות נמרצות באוטובוס בקו 2 במודיעין עילית. בעקבות פניית 'קוקר' חברת קווים זימנה את הנהג לשימוע שבו הכחיש הנהג כל קשר לאירוע.

אחד הנוסעים סיפר לקוקר על פרטי המקרה,  "ביום רביעי בצהרים, אברך כולל עלה לאוטובוס עם עגלת טיולון ותינוק בתוכו. הנהג התעקש שיעלה מדלת אחורית והנוסע טען שהוא רוצה לתקף את הכרטיס ולכן עולה מקדימה", תיאר, "תוך כדי דין ודברים הנהג בן מיעוטים הרים את ידו על הנוסע ונתן לו מכות רצח לעיני הנוסעים והנוסעות ההמומים, כתוצאה מכך רוב הנוסעים ברחו מהאוטובוס".

 

בעקבות המקרה החמור, ופניית קוקר זומן הנהג לשימוע. הנהג כצפוי הכחיש את המיוחס לו. מחברת קווים נמסר בתגובה ל'קוקר' מבדיקת המקרה עולה כי הנהג ביקש מהנוסע לעלות מאחור עם עגלת התינוק, על פי תקנות התעבורה ועל מנת שלא לעכב את הנוסעים. בעקבות סירובו של הנוסע, הנהג עמד על בקשתו והתעקש שלא לעבור על התקנות, על מנת שלא לפגוע ברווחת הנוסעים ולאפשר להם עלייה בטוחה לאוטובוס. הנהג ביצע את עבודתו כראוי ודוחה מכל וכל את הטענות כלפיו, על פיהן הרים יד ותקף את הנוסע בכל צורה שהיא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.